Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
49
Algemene spelersbeoordeling
66.6 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Balsa Popovic | G | 22 | ||
22 | Nenad Marinković | D | 31 | 0,2M+ | |
15 | Aleksandar Djermanovic | D | |||
13 | Nikola Vujadinović | D | 37 | 0,1M+ | 49.5 |
20 | Srdjan Nikolic | D | 23 | ||
8 | Ognjen Ilić | M | 24 | ||
6 | Dušan Plavšić | M | 31 | 0,3M+ | |
45 | Nikola Mituljikic | M | 20 | ||
27 | Jovan Mituljikic | M | 20 | 48.5 | |
17 | Filip Kasalica | M | 34 | 0,2M+ | |
7 | Dejan Georgijević | F | 29 | 0,3M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
14 | Luka Mićić | M | 28 | 0,1M+ | |
19 | Filip Minić | M | |||
11 | Dejan Bajić | M | |||
23 | Admir Ademi | M | |||
77 | Filip Halabrin | M | |||
93 | Nikola Simonovic | G | 23 | ||
16 | Damjan Daničić | D | 23 | 0,2M+ | |
2 | Ognjen Mimovic | D | |||
38 | Matija Mrkela | D | 21 | ||
34 | Jacob Aboosah | M | 21 | ||
91 | Marko Stankovic | M |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
51.5
Algemene spelersbeoordeling
71.6 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marko Knezevic | G | 34 | 0,2M+ | |
14 | Matija Racic | D | 19 | 0,0M+ | |
15 | Nemanja Zdravković | D | 30 | 0,2M+ | 53.9 |
31 | Marko Momčilović | D | 36 | 0,2M+ | |
44 | Miljan Ilić | D | 30 | 0,3M+ | 48.1 |
90 | Davor Nedeljković | M | 27 | 0,2M+ | |
23 | Đorđe Belić | M | 25 | 0,0M+ | 52.5 |
9 | Mlađan Stevanović | M | 28 | 0,3M+ | 47.9 |
50 | Nikola Tasić | M | |||
18 | Stefan Djuric | M | 26 | 54.9 | |
11 | Milan Djokic | F | 26 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Vukasin Stankovic | G | |||
20 | Ivan Milic | M | |||
10 | Dušan Savić | F | 37 | 0,2M+ | |
6 | Nikola Milinkovic | M | 32 | 0,4M+ | |
77 | Marko Karamarko | M | 30 | 0,3M+ | |
21 | Strahinja Jovancic | D | |||
2 | Predrag Đorđević | D | 33 | 0,3M+ | |
3 | Danilo Jović | D | |||
26 | Predrag Đorđević | D | |||
16 | Filip Tolic | M | |||
22 | Luka Paunović | M |
Evenementen: OFK Belgrado
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-04 | CSKA Moskou - OFK Belgrado | - | |
2024-06-22 | OFK Belgrado - FK Decic Tuzi | 1 - 0 | |
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | OFK Belgrado - Sremska Mitrovica | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | RFK Grafičar Beograd - OFK Belgrado | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | OFK Belgrado - FK Smederevo | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | Macva Sabac - OFK Belgrado | 2 - 0 |
OFK Belgrado - GFK Dubočica Leskovac
Servië, Prva Liga, match OFK Belgrado - GFK Dubočica Leskovac, starttijd 2023-12-10 12:00:00 internationale tijd.
OFK Belgrado en GFK Dubočica Leskovac neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GFK Dubočica Leskovac
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - FK Metalac GM | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | RFK Novi Sad 1921 - GFK Dubočica Leskovac | 2 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | GFK Dubočica Leskovac - OFK Vršac | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Kolubara Lazarevac - GFK Dubočica Leskovac | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | GFK Dubočica Leskovac - FK Mladost GAT | 0 - 1 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |