Atalaiense - VFC Mindense (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Atalaiense
A.F. Santarém II Divisão | |||
Ronde 17 | |||
2024-02-25 | Atalaiense - Entroncamento AC | 1 - 4 | |
Ronde 16 | |||
2024-02-18 | Rio Maior SC - Atalaiense | 0 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-02-10 | Atalaiense - Águias Alpiarça | 1 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-02-04 | Espinheirense - Atalaiense | 2 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-01-21 | Atalaiense - At. Riachense | 2 - 1 |
Atalaiense - VFC Mindense
Portugal Amateur, A.F. Santarém II Divisão, match Atalaiense - VFC Mindense, starttijd 2024-01-07 15:00:00 internationale tijd.
Atalaiense en VFC Mindense neemt deel aan het kampioenschap A.F. Santarém II Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: VFC Mindense
A.F. Santarém II Divisão | |||
Ronde 18 | |||
2024-03-10 | Rio Maior SC - VFC Mindense | 5 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-02-25 | VFC Mindense - Águias Alpiarça | 0 - 5 | |
Ronde 16 | |||
2024-02-18 | Espinheirense - VFC Mindense | 3 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-02-10 | VFC Mindense - At. Riachense | 0 - 5 | |
Ronde 14 | |||
2024-02-04 | AC Pernes - VFC Mindense | 1 - 0 |
Klassement
A.F. Santarém II Divisão - Série A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCD Glória do Ribatejo | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
2
|
GD Marinhais | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | 26 |
3
|
GD Pontével | 14 | 8 | 1 | 5 | 33:13 | 25 |
4
|
AR Porto Alto | 14 | 6 | 5 | 3 | 27:10 | 23 |
5
|
G.D. Benavente | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:17 | 20 |
6
|
Paço dos Negros | 14 | 5 | 5 | 4 | 18:18 | 20 |
7
|
Rebocho | 14 | 1 | 3 | 10 | 10:40 | 6 |
8
|
GD Benfica do Ribatejo | 14 | 1 | 2 | 11 | 6:41 | 5 |
A.F. Santarém II Divisão - Série B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 16 | 13 | 2 | 1 | 41:13 | 41 |
2
|
Entroncamento AC | 16 | 12 | 3 | 1 | 48:14 | 39 |
3
|
Atalaiense | 16 | 7 | 5 | 4 | 26:23 | 26 |
4
|
Espinheirense | 16 | 7 | 4 | 5 | 26:26 | 25 |
5
|
CA Riachense | 16 | 7 | 2 | 7 | 33:26 | 23 |
6
|
Rio Maior SC | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:21 | 20 |
7
|
AC Pernes | 16 | 4 | 3 | 9 | 24:32 | 15 |
8
|
Uniao Almeirim FC | 16 | 3 | 1 | 12 | 16:43 | 10 |
9
|
VFC Mindense | 16 | 1 | 1 | 14 | 9:48 | 4 |
A.F. Santarém II Divisão - Série C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tramagal | 14 | 13 | 1 | 0 | 42:11 | 40 |
2
|
CP Pego | 14 | 8 | 1 | 5 | 29:20 | 25 |
3
|
CD Vilarense | 14 | 7 | 3 | 4 | 35:20 | 24 |
4
|
CCD Caxarias | 14 | 7 | 2 | 5 | 34:16 | 23 |
5
|
CDR Alferrarede | 14 | 7 | 2 | 5 | 23:28 | 23 |
6
|
Ortiga | 14 | 6 | 2 | 6 | 32:29 | 20 |
7
|
Ferreira Zêzere B | 14 | 2 | 0 | 12 | 16:48 | 6 |
8
|
Abrantes e Benfica B | 14 | 0 | 1 | 13 | 12:51 | 1 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 10 | 9 | 1 | 0 | 31:8 | 28 |
2
|
Entroncamento AC | 10 | 7 | 1 | 2 | 23:11 | 22 |
3
|
SCD Glória do Ribatejo | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:15 | 14 |
4
|
Tramagal | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | 13 |
5
|
GD Marinhais | 10 | 1 | 2 | 7 | 8:20 | 5 |
6
|
CP Pego | 10 | 1 | 1 | 8 | 12:33 | 4 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |