Entroncamento AC - AC Pernes (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Entroncamento AC
A.F. Santarém II Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-10 | Entroncamento AC - SCD Glória do Ribatejo | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | CP Pego - Entroncamento AC | 2 - 5 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Águias Alpiarça - Entroncamento AC | 3 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-19 | Entroncamento AC - GD Marinhais | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | Tramagal - Entroncamento AC | 1 - 0 |
Entroncamento AC - AC Pernes
Portugal Amateur, A.F. Santarém II Divisão, match Entroncamento AC - AC Pernes, starttijd 2024-01-07 15:00:00 internationale tijd.
Entroncamento AC en AC Pernes neemt deel aan het kampioenschap A.F. Santarém II Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AC Pernes
A.F. Santarém II Divisão | |||
Ronde 18 | |||
2024-03-10 | Águias Alpiarça - AC Pernes | 4 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-02-25 | AC Pernes - Espinheirense | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-02-18 | At. Riachense - AC Pernes | 5 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-02-04 | AC Pernes - VFC Mindense | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-01-21 | Uniao Almeirim FC - AC Pernes | 1 - 4 |
Klassement
A.F. Santarém II Divisão - Série A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCD Glória do Ribatejo | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
2
|
GD Marinhais | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | 26 |
3
|
GD Pontével | 14 | 8 | 1 | 5 | 33:13 | 25 |
4
|
AR Porto Alto | 14 | 6 | 5 | 3 | 27:10 | 23 |
5
|
G.D. Benavente | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:17 | 20 |
6
|
Paço dos Negros | 14 | 5 | 5 | 4 | 18:18 | 20 |
7
|
Rebocho | 14 | 1 | 3 | 10 | 10:40 | 6 |
8
|
GD Benfica do Ribatejo | 14 | 1 | 2 | 11 | 6:41 | 5 |
A.F. Santarém II Divisão - Série B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 16 | 13 | 2 | 1 | 41:13 | 41 |
2
|
Entroncamento AC | 16 | 12 | 3 | 1 | 48:14 | 39 |
3
|
Atalaiense | 16 | 7 | 5 | 4 | 26:23 | 26 |
4
|
Espinheirense | 16 | 7 | 4 | 5 | 26:26 | 25 |
5
|
CA Riachense | 16 | 7 | 2 | 7 | 33:26 | 23 |
6
|
Rio Maior SC | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:21 | 20 |
7
|
AC Pernes | 16 | 4 | 3 | 9 | 24:32 | 15 |
8
|
Uniao Almeirim FC | 16 | 3 | 1 | 12 | 16:43 | 10 |
9
|
VFC Mindense | 16 | 1 | 1 | 14 | 9:48 | 4 |
A.F. Santarém II Divisão - Série C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tramagal | 14 | 13 | 1 | 0 | 42:11 | 40 |
2
|
CP Pego | 14 | 8 | 1 | 5 | 29:20 | 25 |
3
|
CD Vilarense | 14 | 7 | 3 | 4 | 35:20 | 24 |
4
|
CCD Caxarias | 14 | 7 | 2 | 5 | 34:16 | 23 |
5
|
CDR Alferrarede | 14 | 7 | 2 | 5 | 23:28 | 23 |
6
|
Ortiga | 14 | 6 | 2 | 6 | 32:29 | 20 |
7
|
Ferreira Zêzere B | 14 | 2 | 0 | 12 | 16:48 | 6 |
8
|
Abrantes e Benfica B | 14 | 0 | 1 | 13 | 12:51 | 1 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 10 | 9 | 1 | 0 | 31:8 | 28 |
2
|
Entroncamento AC | 10 | 7 | 1 | 2 | 23:11 | 22 |
3
|
SCD Glória do Ribatejo | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:15 | 14 |
4
|
Tramagal | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | 13 |
5
|
GD Marinhais | 10 | 1 | 2 | 7 | 8:20 | 5 |
6
|
CP Pego | 10 | 1 | 1 | 8 | 12:33 | 4 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |