Ka Akureyri - Afturelding (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ka Akureyri
Urvalsdeild | |||
Ronde 13 | |||
2024-07-08 | FH Hafnarfjordur - Ka Akureyri | - | |
Bikarinn | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-02 | Ka Akureyri - Valur Reykjavik | - | |
Urvalsdeild | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | HK Kopavogs - Ka Akureyri | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-23 | Ka Akureyri - Fram Reykjavik | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-19 | Breidablik Kopavogur - Ka Akureyri | 2 - 1 | |
Bikarinn | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-13 | Ka Akureyri - Fram Reykjavik | 3 - 0 | |
2024-06-09 | Ka Akureyri - Fram Reykjavik | Uitgesteld | |
Urvalsdeild | |||
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Ka Akureyri - IA Akranes | 2 - 3 |
Ka Akureyri - Afturelding
Ijsland, League Cup A, match Ka Akureyri - Afturelding, starttijd 2024-01-13 15:00:00 internationale tijd.
Ka Akureyri en Afturelding neemt deel aan het kampioenschap League Cup A, Ijsland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Afturelding
1. deild | |||
Ronde 11 | |||
2024-07-04 | IR Reykjavik - Afturelding | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-30 | UMF Njarðvík - Afturelding | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-26 | Afturelding - Fjolnir | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-20 | Afturelding - IBV Vestmannaeyjar | 0 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-13 | Throttur Reykjavik - Afturelding | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-08 | Afturelding - Dalvik/Reynir | 4 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-31 | Leiknir Reykjavik - Afturelding | 0 - 1 |
Klassement
League Cup A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Breidablik Kopavogur | 5 | 3 | 1 | 1 | 15:4 | 10 |
2
|
UMF Grindavik | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:10 | 10 |
3
|
FH Hafnarfjordur | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:8 | 9 |
4
|
Keflavik IF | 5 | 2 | 2 | 1 | 12:11 | 8 |
5
|
Grotta | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | 3 |
6
|
IF Vestri | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | 2 |
League Cup A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Valur Reykjavik | 5 | 4 | 0 | 1 | 19:7 | 12 |
2
|
IR Reykjavik | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:14 | 9 |
3
|
Throttur Reykjavik | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | 7 |
4
|
Fylkir Reykjavik | 5 | 2 | 0 | 3 | 9:8 | 6 |
5
|
Fram Reykjavik | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | 5 |
6
|
IBV Vestmannaeyjar | 5 | 1 | 1 | 3 | 9:17 | 4 |
League Cup A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thor Akureyri | 5 | 4 | 1 | 0 | 17:3 | 13 |
2
|
KR Reykjavik | 5 | 3 | 1 | 1 | 13:9 | 10 |
3
|
Fjolnir | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 8 |
4
|
HK Kopavogs | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | 4 |
5
|
Stjarnan Gardabae | 5 | 0 | 3 | 2 | 4:11 | 3 |
6
|
UMF Njarðvík | 5 | 0 | 2 | 3 | 5:14 | 2 |
League Cup A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
IA Akranes | 5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 10 |
2
|
Ka Akureyri | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | 10 |
3
|
Vikingur Reykjavik | 5 | 2 | 3 | 0 | 14:6 | 9 |
4
|
Afturelding | 5 | 2 | 1 | 2 | 16:14 | 7 |
5
|
Leiknir Reykjavik | 5 | 1 | 2 | 2 | 12:11 | 5 |
6
|
Dalvik/Reynir | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:26 | 0 |