Clube Oriental de Lissabon - Lusitano Évora (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Clube Oriental de Lissabon
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 26 | |||
2024-04-07 | Clube Oriental de Lissabon - Real Sporte | 1 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-03-24 | Louletano DC - Clube Oriental de Lissabon | 4 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-03-17 | Clube Oriental de Lissabon - Vitoria FC | 3 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-09 | GD Fabril do Barreiro - Clube Oriental de Lissabon | 2 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-03-03 | Clube Oriental de Lissabon - O Elvas CAD | 2 - 1 |
Clube Oriental de Lissabon - Lusitano Évora
Portugal, Campeonato de Portugal, match Clube Oriental de Lissabon - Lusitano Évora, starttijd 2024-01-28 15:00:00 internationale tijd.
Clube Oriental de Lissabon en Lusitano Évora neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Portugal, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Lusitano Évora
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 26 | |||
2024-04-07 | Vasco da Gama Vidigueira - Lusitano Évora | 0 - 4 | |
Ronde 25 | |||
2024-03-24 | Lusitano Évora - O Elvas CAD | 1 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-03-17 | Lusitano Évora - Imortal DC | 3 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-09 | FC Serpa - Lusitano Évora | 0 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-03-03 | Lusitano Évora - Moncarapachense | 0 - 0 |
Klassement
Campeonato de Portugal 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AD Os Limianos | 26 | 12 | 9 | 5 | 35:27 | 45 |
2
|
Pevidém SC | 26 | 11 | 11 | 4 | 31:22 | 44 |
3
|
FC Tirsense | 26 | 12 | 7 | 7 | 37:24 | 43 |
4
|
AD Camacha | 26 | 11 | 5 | 10 | 36:30 | 38 |
5
|
Brito SC | 26 | 10 | 8 | 8 | 26:26 | 38 |
6
|
Dumiense FC/CJPII | 26 | 9 | 8 | 9 | 30:32 | 35 |
7
|
OS Sandinenses | 26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 35 |
8
|
SC Vila Real | 26 | 8 | 11 | 7 | 24:22 | 35 |
9
|
CS Maritimo Madeira | 26 | 10 | 5 | 11 | 34:26 | 35 |
10
|
CDC Montalegre | 26 | 8 | 10 | 8 | 25:31 | 34 |
11
|
CD Vilar Perdizes | 26 | 7 | 10 | 9 | 29:32 | 31 |
12
|
CD Portosantense | 26 | 6 | 9 | 11 | 22:27 | 27 |
13
|
Mirandela | 26 | 6 | 6 | 14 | 25:37 | 24 |
14
|
GD Ribeirao | 26 | 5 | 8 | 13 | 19:37 | 20 |
Campeonato de Portugal 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amarante FC | 26 | 17 | 8 | 1 | 40:15 | 59 |
2
|
SC Sao Joao de Ver | 26 | 12 | 9 | 5 | 27:18 | 45 |
3
|
Gondomar SC | 26 | 12 | 7 | 7 | 28:20 | 43 |
4
|
AD Marco 09 | 26 | 11 | 8 | 7 | 29:22 | 41 |
5
|
Rebordosa AC | 26 | 8 | 12 | 6 | 27:23 | 36 |
6
|
USC Paredes | 26 | 9 | 8 | 9 | 31:25 | 35 |
7
|
Sport Comércio e Salgueiros | 26 | 9 | 8 | 9 | 35:26 | 35 |
8
|
Vitoria Guimaraes | 26 | 8 | 10 | 8 | 35:32 | 34 |
9
|
SC Beira Mar | 26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 34 |
10
|
Florgrade FC | 26 | 8 | 9 | 9 | 24:24 | 33 |
11
|
Oliveira do Douro | 26 | 6 | 8 | 12 | 25:33 | 26 |
12
|
Valadares Gaia FC | 26 | 6 | 6 | 14 | 22:47 | 24 |
13
|
ACDR Lamelas | 26 | 7 | 3 | 16 | 19:39 | 24 |
14
|
Atletico de Vila Mea | 26 | 6 | 4 | 16 | 27:45 | 22 |
Campeonato de Portugal 23/24, Group C: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UD Santarém | 26 | 17 | 4 | 5 | 52:23 | 55 |
2
|
SC Lusitânia | 26 | 15 | 6 | 5 | 40:22 | 51 |
3
|
AC Marinhense | 26 | 15 | 5 | 6 | 43:26 | 50 |
4
|
F.C. Alverca B | 26 | 11 | 6 | 9 | 34:19 | 39 |
5
|
Clube União 1919 | 26 | 11 | 5 | 10 | 30:26 | 38 |
6
|
Sport Benfica Castelo Branco | 26 | 10 | 7 | 9 | 34:29 | 37 |
7
|
GD Peniche | 26 | 11 | 4 | 11 | 28:39 | 37 |
8
|
Sertanense FC | 26 | 10 | 7 | 9 | 26:25 | 37 |
9
|
Mortagua | 26 | 10 | 7 | 9 | 30:36 | 37 |
10
|
GD Fontinhas | 26 | 9 | 5 | 12 | 23:32 | 32 |
11
|
CR Rabo Peixe | 26 | 8 | 6 | 12 | 30:34 | 28 |
12
|
Vitoria Sernache | 26 | 5 | 10 | 11 | 17:30 | 25 |
13
|
CD Gouveia | 26 | 5 | 6 | 15 | 35:48 | 21 |
14
|
União FCI Tomar | 26 | 5 | 2 | 19 | 20:53 | 17 |
Campeonato de Portugal 23/24, Group D: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vitoria FC | 26 | 16 | 5 | 5 | 45:21 | 53 |
2
|
Moncarapachense | 26 | 14 | 7 | 5 | 29:17 | 49 |
3
|
Lusitano Évora | 26 | 11 | 13 | 2 | 28:9 | 46 |
4
|
Louletano DC | 26 | 11 | 8 | 7 | 37:26 | 41 |
5
|
Sintrense | 26 | 10 | 10 | 6 | 29:26 | 40 |
6
|
O Elvas CAD | 26 | 10 | 9 | 7 | 34:27 | 39 |
7
|
FC Barreirense | 26 | 11 | 6 | 9 | 31:25 | 39 |
8
|
GD Fabril do Barreiro | 26 | 8 | 10 | 8 | 29:24 | 34 |
9
|
FC Serpa | 26 | 10 | 4 | 12 | 27:30 | 34 |
10
|
Juventude SC Evora | 26 | 8 | 8 | 10 | 26:25 | 32 |
11
|
Vasco da Gama Vidigueira | 26 | 8 | 6 | 12 | 26:45 | 30 |
12
|
Clube Oriental de Lissabon | 26 | 7 | 8 | 11 | 31:48 | 29 |
13
|
Real Sporte | 26 | 3 | 5 | 18 | 24:46 | 14 |
14
|
Imortal DC | 26 | 2 | 7 | 17 | 19:46 | 13 |
Promotion Round, Serie 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amarante FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
2
|
SC Sao Joao de Ver | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 10 |
3
|
AD Os Limianos | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 10 |
4
|
Pevidém SC | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:10 | 1 |
Promotion Round, Serie 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vitoria FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
2
|
SC Lusitânia | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
UD Santarém | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
4
|
Moncarapachense | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:8 | 3 |
Promotion Round, Serie 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Os Limianos | ||||||
|
Pevidém SC | ||||||
|
SC Sao Joao de Ver | ||||||
|
Amarante FC |
Promotion Round, Serie 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Lusitânia | ||||||
|
Vitoria FC | ||||||
|
Moncarapachense | ||||||
|
UD Santarém |
Promotion Round, Serie 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Sao Joao de Ver | ||||||
|
Amarante FC | ||||||
|
AD Os Limianos | ||||||
|
Pevidém SC |
Promotion Round, Serie 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Lusitânia | ||||||
|
Vitoria FC | ||||||
|
UD Santarém | ||||||
|
Moncarapachense |