Club Almirante Brown - CA Atlanta (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Club Almirante Brown
Primera B Nacional | |||
Ronde 21 | |||
2024-06-29 | Tristan Suarez - Club Almirante Brown | - | |
Ronde 20 | |||
2024-06-22 | CA Atlanta - Club Almirante Brown | - | |
Copa Argentina | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-20 | Boca Juniors - Club Almirante Brown | - | |
Primera B Nacional | |||
Ronde 19 | |||
2024-06-09 | CA Defensores Unidos - Club Almirante Brown | 0 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-02 | Club Almirante Brown - Deportivo Madryn | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-25 | Atletico Rafaela - Club Almirante Brown | 1 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-20 | Club Almirante Brown - CA San Telmo | 0 - 0 | |
Copa Argentina | |||
Ronde 32 | |||
2024-05-15 | Club Almirante Brown - San Martin de Tucuman | 3 - 3 |
Club Almirante Brown - CA Atlanta
Argentinië, Primera B Nacional, match Club Almirante Brown - CA Atlanta, starttijd 2024-02-04 20:00:00 internationale tijd.
Club Almirante Brown en CA Atlanta neemt deel aan het kampioenschap Primera B Nacional, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CA Atlanta
Primera B Nacional | |||
Ronde 21 | |||
2024-06-29 | Colon de Santa Fe - CA Atlanta | - | |
Ronde 20 | |||
2024-06-22 | CA Atlanta - Club Almirante Brown | - | |
Ronde 19 | |||
2024-06-08 | All Boys - CA Atlanta | 1 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-03 | CA Atlanta - CA Defensores Unidos | 1 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-26 | Deportivo Madryn - CA Atlanta | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-19 | CA Atlanta - Atletico Rafaela | 2 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-12 | CA San Telmo - CA Atlanta | 0 - 1 |
Klassement
Primera Nacional 2024, Group A: 2024
Primera Nacional 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Defensores de Belgrano | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | 13 |
2
|
Colon de Santa Fe | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:3 | 13 |
3
|
Gimnasia y Tiro de Salta | 5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
4
|
CA Aldosivi | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:1 | 10 |
5
|
Nueva Chicago | 5 | 3 | 0 | 2 | 5:2 | 9 |
6
|
Mitre Santiago Del Estero | 5 | 2 | 3 | 0 | 2:0 | 9 |
7
|
CA San Telmo | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
8
|
CA Atlanta | 5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 8 |
9
|
Atletico Rafaela | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 7 |
10
|
Club Atletico Temperley | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:6 | 6 |
11
|
Deportivo Moron | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | 6 |
12
|
Gimnasia Y Esgrima Mendoza | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
13
|
Club Almagro | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | 5 |
14
|
CA Defensores Unidos | 5 | 1 | 1 | 3 | 2:4 | 4 |
15
|
Estudiantes Rio Cuarto | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | 3 |
16
|
Chaco For Ever | 5 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | 2 |
17
|
CA Brown de Adrogue | 5 | 0 | 2 | 3 | 2:10 | 2 |
18
|
Club Almirante Brown | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | 1 |
19
|
Deportivo Madryn | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:6 | 1 |