G.D. Benavente - SCD Glória do Ribatejo (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: G.D. Benavente
A.F. Santarém II Divisão | |||
Ronde 14 | |||
2024-03-10 | G.D. Benavente - AR Porto Alto | 0 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-02-25 | Rebocho - G.D. Benavente | 1 - 5 | |
Ronde 12 | |||
2024-02-18 | G.D. Benavente - GD Benfica do Ribatejo | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-02-04 | G.D. Benavente - SCD Glória do Ribatejo | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-01-21 | GD Pontével - G.D. Benavente | 2 - 3 |
G.D. Benavente - SCD Glória do Ribatejo
Portugal Amateur, A.F. Santarém II Divisão, match G.D. Benavente - SCD Glória do Ribatejo, starttijd 2024-02-04 15:00:00 internationale tijd.
G.D. Benavente en SCD Glória do Ribatejo neemt deel aan het kampioenschap A.F. Santarém II Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SCD Glória do Ribatejo
A.F. Santarém II Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-10 | Entroncamento AC - SCD Glória do Ribatejo | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | SCD Glória do Ribatejo - Águias Alpiarça | 0 - 4 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Tramagal - SCD Glória do Ribatejo | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-19 | SCD Glória do Ribatejo - CP Pego | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | GD Marinhais - SCD Glória do Ribatejo | 0 - 2 |
Klassement
A.F. Santarém II Divisão - Série A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCD Glória do Ribatejo | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:14 | 29 |
2
|
GD Marinhais | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | 26 |
3
|
GD Pontével | 14 | 8 | 1 | 5 | 33:13 | 25 |
4
|
AR Porto Alto | 14 | 6 | 5 | 3 | 27:10 | 23 |
5
|
G.D. Benavente | 14 | 5 | 5 | 4 | 20:17 | 20 |
6
|
Paço dos Negros | 14 | 5 | 5 | 4 | 18:18 | 20 |
7
|
Rebocho | 14 | 1 | 3 | 10 | 10:40 | 6 |
8
|
GD Benfica do Ribatejo | 14 | 1 | 2 | 11 | 6:41 | 5 |
A.F. Santarém II Divisão - Série B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 16 | 13 | 2 | 1 | 41:13 | 41 |
2
|
Entroncamento AC | 16 | 12 | 3 | 1 | 48:14 | 39 |
3
|
Atalaiense | 16 | 7 | 5 | 4 | 26:23 | 26 |
4
|
Espinheirense | 16 | 7 | 4 | 5 | 26:26 | 25 |
5
|
CA Riachense | 16 | 7 | 2 | 7 | 33:26 | 23 |
6
|
Rio Maior SC | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:21 | 20 |
7
|
AC Pernes | 16 | 4 | 3 | 9 | 24:32 | 15 |
8
|
Uniao Almeirim FC | 16 | 3 | 1 | 12 | 16:43 | 10 |
9
|
VFC Mindense | 16 | 1 | 1 | 14 | 9:48 | 4 |
A.F. Santarém II Divisão - Série C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tramagal | 14 | 13 | 1 | 0 | 42:11 | 40 |
2
|
CP Pego | 14 | 8 | 1 | 5 | 29:20 | 25 |
3
|
CD Vilarense | 14 | 7 | 3 | 4 | 35:20 | 24 |
4
|
CCD Caxarias | 14 | 7 | 2 | 5 | 34:16 | 23 |
5
|
CDR Alferrarede | 14 | 7 | 2 | 5 | 23:28 | 23 |
6
|
Ortiga | 14 | 6 | 2 | 6 | 32:29 | 20 |
7
|
Ferreira Zêzere B | 14 | 2 | 0 | 12 | 16:48 | 6 |
8
|
Abrantes e Benfica B | 14 | 0 | 1 | 13 | 12:51 | 1 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Águias Alpiarça | 10 | 9 | 1 | 0 | 31:8 | 28 |
2
|
Entroncamento AC | 10 | 7 | 1 | 2 | 23:11 | 22 |
3
|
SCD Glória do Ribatejo | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:15 | 14 |
4
|
Tramagal | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:20 | 13 |
5
|
GD Marinhais | 10 | 1 | 2 | 7 | 8:20 | 5 |
6
|
CP Pego | 10 | 1 | 1 | 8 | 12:33 | 4 |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |
Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CP Pego | ||||||
|
SCD Glória do Ribatejo | ||||||
|
Águias Alpiarça | ||||||
|
Entroncamento AC | ||||||
|
Tramagal | ||||||
|
GD Marinhais |