Atromitos Geroskipou - AEP Polemidion (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Atromitos Geroskipou
2nd Division B2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-26 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-19 | Atromitos Geroskipou - AEP Polemidion | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-12 | Kedros Ayia Marina Skylloura - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-05 | Atromitos Geroskipou - Apop Polis | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-28 | APEA Akrotiriou - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | Atromitos Geroskipou - Olympias Lympia | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | AEP Polemidion - Atromitos Geroskipou | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | APEP Pitsilias - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 |
Atromitos Geroskipou - AEP Polemidion
Cyprus, 2nd Division B2, match Atromitos Geroskipou - AEP Polemidion, starttijd 2024-02-24 13:00:00 internationale tijd.
Atromitos Geroskipou en AEP Polemidion neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division B2, Cyprus.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AEP Polemidion
2nd Division B2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-26 | AEP Polemidion - Anorthosis Mouttagiakas | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-19 | Atromitos Geroskipou - AEP Polemidion | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-12 | AEP Polemidion - EN Thoi Lakatamia | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-05 | Aspis Pylas - AEP Polemidion | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-28 | AEP Polemidion - Iraklis Gerolakkou | - | |
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | Kouris Erimis - AEP Polemidion | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | AEP Polemidion - Atromitos Geroskipou | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Omonia Psevda - AEP Polemidion | 1 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | AEP Polemidion - Ethnikos Assias | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | Olympias Lympia - AEP Polemidion | 1 - 0 |
Klassement
3. Division: 2023-2024
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chalkanoras Idaliou | ||||||
|
Spartakos Kitiou FC | ||||||
|
Anagennisi Deryneia | ||||||
|
Ethnikos Latsion | ||||||
|
APEA Akrotiriou | ||||||
|
Iraklis Gerolakkou | ||||||
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | ||||||
|
Podosfairkos Omilos Ormideia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kouris Erimis | ||||||
|
Omonia Psevda | ||||||
|
Atromitos Geroskipou | ||||||
|
Ethnikos Assias | ||||||
|
APEP Pitsilias | ||||||
|
Aspis Pylas | ||||||
|
AEP Polemidion | ||||||
|
Olympias Lympion |