FC Concordia Basel - FC Rotkreuz (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
50 | Lionel Lüthi | G | |||
Francois Marque | D | 40 | 0,1M+ | ||
17 | Jordan Perrony | D | |||
Benjamin Gysin | M | ||||
Denis Temelkov | M | ||||
18 | Mihael Validzic | M | 19 | ||
Landrit Ejupi | M | ||||
Samy Hasler | M | ||||
Plaatsvervanger | |||||
4 | Marco Mandal | D | 25 | ||
9 | Denis Pergjoka | F | |||
Leon Shillova | M | ||||
Lukas Bitter | D | ||||
Marlon Würsten | D |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
31 | Erti Emini | G | |||
2 | Lucas Claser | D | |||
4 | Bjorn Bonthuis | D | |||
5 | Mentor Latifi | D | |||
4 | Joel Stephan | M | |||
7 | Gustavo Campello | M | |||
22 | Davide Palatucci | M | |||
34 | Endrit Emini | M | |||
91 | Samir Boussaha | M | |||
88 | Genc Krasniqi | F | 29 | ||
Mateus Rodrigues | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
18 | Shan Meyer | D | |||
Aleksandar Pavlovic | D | ||||
14 | Fabio Moor | M | 22 | ||
Mario Qunaj | M | ||||
Elvis Bratanović | F | 31 |
Evenementen: FC Concordia Basel
1. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Concordia Basel - FC Schotz | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | FC Langenthal - FC Concordia Basel | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-10 | FC Concordia Basel - FC Dietikon | 1 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-04 | FC Köniz - FC Concordia Basel | 0 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-27 | FC Concordia Basel - FC Bassecourt | 6 - 1 |
FC Concordia Basel - FC Rotkreuz
Switzerland Amateur, 1. Liga, match FC Concordia Basel - FC Rotkreuz, starttijd 2024-02-24 16:00:00 internationale tijd.
FC Concordia Basel en FC Rotkreuz neemt deel aan het kampioenschap 1. Liga, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Rotkreuz
1. Liga | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | FC Grand-Saconnex - FC Rotkreuz | 2 - 0 | |
2024-05-29 | FC Rotkreuz - FC Grand-Saconnex | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Black Stars - FC Rotkreuz | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | FC Rotkreuz - FC Munsingen | 2 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | SV Muttenz - FC Rotkreuz | geannuleerd |
Klassement
Erste Liga Classic - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Grand-Saconnex | 30 | 18 | 7 | 5 | 61:34 | 61 |
2
|
Yverdon Sport FC II | 30 | 16 | 6 | 8 | 65:37 | 54 |
3
|
FC Vevey Sports 05 | 30 | 15 | 8 | 7 | 59:28 | 53 |
4
|
FC Sion II | 30 | 15 | 7 | 8 | 77:47 | 52 |
5
|
FC Lausanne-Sports II | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:36 | 52 |
6
|
FC Echallens Région | 30 | 13 | 7 | 10 | 58:56 | 46 |
7
|
FC Naters Oberwallis | 30 | 13 | 6 | 11 | 54:48 | 45 |
8
|
CS Chenois | 30 | 10 | 13 | 7 | 52:43 | 43 |
9
|
FC Meyrin | 30 | 12 | 7 | 11 | 49:50 | 43 |
10
|
FC Monthey | 30 | 9 | 10 | 11 | 43:41 | 37 |
11
|
FC Coffrane | 30 | 9 | 8 | 13 | 40:65 | 35 |
12
|
FC La Chaux De Fonds | 30 | 9 | 7 | 14 | 43:56 | 34 |
13
|
FC Portalban/Gletterens | 30 | 7 | 10 | 13 | 36:67 | 31 |
14
|
FC La Sarraz-Eclepens | 30 | 8 | 5 | 17 | 34:58 | 29 |
15
|
Pully Football | 30 | 7 | 7 | 16 | 42:69 | 28 |
16
|
US Terre Sainte | 30 | 4 | 5 | 21 | 35:69 | 17 |
Erste Liga Classic - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schotz | 30 | 19 | 6 | 5 | 74:31 | 63 |
2
|
FC Black Stars | 30 | 18 | 5 | 7 | 72:41 | 59 |
3
|
FC Rotkreuz | 30 | 17 | 7 | 6 | 45:32 | 58 |
4
|
FC Solothurn | 30 | 16 | 9 | 5 | 64:49 | 57 |
5
|
SV Muttenz | 30 | 17 | 5 | 8 | 79:44 | 56 |
6
|
FC Concordia Basel | 30 | 15 | 8 | 7 | 62:38 | 53 |
7
|
FC Courtetelle | 30 | 14 | 6 | 10 | 62:45 | 48 |
8
|
FC Köniz | 30 | 10 | 10 | 10 | 34:44 | 40 |
9
|
FC Dietikon | 30 | 12 | 2 | 16 | 51:50 | 38 |
10
|
FC Munsingen | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:50 | 37 |
11
|
FC Wohlen | 30 | 9 | 8 | 13 | 41:47 | 35 |
12
|
FC Langenthal | 30 | 9 | 5 | 16 | 37:49 | 32 |
13
|
FC Thun Berner Oberland II | 30 | 9 | 5 | 16 | 42:61 | 32 |
14
|
FC Bassecourt | 30 | 8 | 6 | 16 | 47:63 | 30 |
15
|
FC Emmenbrücke | 30 | 4 | 7 | 19 | 31:78 | 19 |
16
|
FC Muri | 30 | 2 | 6 | 22 | 34:97 | 12 |
Erste Liga Classic - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Tuggen | 30 | 16 | 8 | 6 | 59:31 | 56 |
2
|
Juventus Zurich | 30 | 16 | 7 | 7 | 65:38 | 55 |
3
|
FC Kreuzlingen | 30 | 14 | 8 | 8 | 62:44 | 50 |
4
|
FC Wettswil-Bonstetten | 30 | 13 | 9 | 8 | 52:41 | 48 |
5
|
FC Winterthur II | 30 | 14 | 5 | 11 | 56:41 | 47 |
6
|
FC Mendrisio | 30 | 13 | 8 | 9 | 43:41 | 47 |
7
|
Usv Eschen-Mauren | 30 | 11 | 11 | 8 | 53:42 | 44 |
8
|
FC Linth 04 | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:55 | 39 |
9
|
Grasshopper Club Zurich II | 30 | 10 | 9 | 11 | 44:48 | 39 |
10
|
SV Höngg | 30 | 11 | 5 | 14 | 35:45 | 38 |
11
|
AC Taverne | 30 | 8 | 13 | 9 | 32:33 | 37 |
12
|
FC Kosova Zürich | 30 | 10 | 5 | 15 | 30:41 | 35 |
13
|
FC Freienbach | 30 | 9 | 8 | 13 | 32:51 | 35 |
14
|
FC Uzwil | 30 | 8 | 8 | 14 | 40:48 | 32 |
15
|
FC Balzers | 30 | 7 | 8 | 15 | 36:54 | 29 |
16
|
FC Gossau | 30 | 7 | 5 | 18 | 46:76 | 26 |