Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-2-1
Opstelling formaties
51.6
Algemene spelersbeoordeling
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
5 | Filip Bačkulja | D | 19 | ||
3 | Nemanja Jovičić | D | |||
17 | Vukašin Bulatović | D | |||
77 | Veljko Mijailovic | M | 22 | ||
20 | Andrija Savic | M | |||
30 | Nikola Žakula | M | 31 | 0,2M+ | 51.9 |
10 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
9 | Marko Mirić | M | 36 | 0,2M+ | 49.5 |
11 | Abel Abah | M | |||
99 | Savo Arambasic | F | 22 | ||
Plaatsvervanger | |||||
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
88 | Nemanja Milosevic | M | |||
23 | Toheeb Dare Bamigboye | M | |||
33 | Janko Barac | G | 18 | ||
41 | Aleksa Jordanov | G | 21 | ||
32 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
6 | Vladimir Tomovic | D | |||
19 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
21 | Nemanja Nedeljković | M | |||
7 | Ilija Kovačević | F | |||
18 | Djordje Popovic | F |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
47.9
Algemene spelersbeoordeling
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Strahinja Jovic | G | |||
10 | Nikola Dimitrijević | D | 32 | 0,3M+ | |
4 | Aleksa Jovanovic | D | 20 | ||
5 | Miroljub Kostić | D | 35 | 0,3M+ | |
3 | Nenad Ćorković | D | |||
17 | Nikola Jovanovic | M | |||
7 | Dimitrije Petronijević | M | 20 | ||
8 | Nikola Stojković | M | 28 | 0,1M+ | |
16 | Mateja Zuvić | M | 23 | 48.5 | |
21 | Nemanja Obradović | F | 34 | 0,4M+ | 49.5 |
25 | Anthony Lokosa | F | 24 | ||
Plaatsvervanger | |||||
13 | Luka Janković | M | |||
6 | Jakša Jevremović | M | 17 | ||
27 | Sasa Jovanovic | M | 30 | 0,3M+ | 45.7 |
24 | Lazar Marković | M | |||
28 | Pavel Čižik | F | |||
19 | Luka Lukovic | D | 22 | ||
11 | Aleksa Markovic | D | |||
15 | Petar Panić | D | |||
14 | Stefan Radić | D | |||
2 | Mateja Bačanin | M | 20 | ||
31 | Petar Kasic |
Evenementen: FK Metalac GM
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - FK Metalac GM | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Metalac GM - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - FK Metalac GM | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Match statistieken
0.75 | Expected goals | 0.66 |
57% | Balbezit | 43% |
17 | Schoten | 9 |
6 | Schoten op doel | 4 |
6 | Schoten naast doel | 1 |
5 | Geblokkeerde schoten | 4 |
5 | Hoekschoppen | 5 |
5 | Buitenspel | 0 |
14 | Overtredingen | 15 |
0 | Gele kaart | 3 |
0 | Rode kaarten | 0 |
3 | Free kicks | 3 |
22 | Throw-ins | 26 |
5 | Goal kicks | 10 |
0 | Paal of lat geraakt | 0 |
3 | Counteraanvallen | 3 |
3 | Schoten binnen de 16-meter | 6 |
14 | Schoten buiten de 16-meter | 3 |
4 | Reddingen keeper | 6 |
424 | Passes | 329 |
341 (80%) | Nauwkeurige passes | 249 (75%) |
26/50 (52%) | Lange ballen | 21/44 (47%) |
5/21 (23%) | Voorzetten | 4/13 (30%) |
35/47 (74%) | Dribbels | 13/20 (65%) |
106 | Balbezit verloren | 109 |
106 | Gewonnen duels | 61 |
19 | Luchtduels gewonnen | 15 |
4 | Tackles | 6 |
40 | Onderscheppingen | 49 |
20 | Reddingen | 39 |
FK Metalac GM - FK Smederevo
Servië, Prva Liga, match FK Metalac GM - FK Smederevo, starttijd 2024-02-24 12:00:00 internationale tijd.
FK Metalac GM en FK Smederevo neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Smederevo
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Jedinstvo Ub - FK Smederevo | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | FK Smederevo - FK Tekstilac Odžaci | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | OFK Belgrado - FK Smederevo | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | FK Indija - FK Smederevo | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-01 | FK Smederevo - Macva Sabac | 0 - 0 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |