Rebordosa AC - SC Sao Joao de Ver (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Rebordosa AC
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 26 | |||
2024-04-07 | AD Marco 09 - Rebordosa AC | 2 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-03-24 | Rebordosa AC - Oliveira do Douro | 2 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-03-17 | Sport Comércio e Salgueiros - Rebordosa AC | 1 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-09 | Rebordosa AC - ACDR Lamelas | 1 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-03-03 | Atletico de Vila Mea - Rebordosa AC | 0 - 1 |
Rebordosa AC - SC Sao Joao de Ver
Portugal, Campeonato de Portugal, match Rebordosa AC - SC Sao Joao de Ver, starttijd 2024-02-25 15:00:00 internationale tijd.
Rebordosa AC en SC Sao Joao de Ver neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Portugal, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SC Sao Joao de Ver
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | Amarante FC - SC Sao Joao de Ver | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | SC Sao Joao de Ver - Pevidém SC | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-19 | SC Sao Joao de Ver - AD Os Limianos | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-05 | SC Sao Joao de Ver - Amarante FC | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | Pevidém SC - SC Sao Joao de Ver | 2 - 3 |
Klassement
Campeonato de Portugal 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AD Os Limianos | 26 | 12 | 9 | 5 | 35:27 | 45 |
2
|
Pevidém SC | 26 | 11 | 11 | 4 | 31:22 | 44 |
3
|
FC Tirsense | 26 | 12 | 7 | 7 | 37:24 | 43 |
4
|
AD Camacha | 26 | 11 | 5 | 10 | 36:30 | 38 |
5
|
Brito SC | 26 | 10 | 8 | 8 | 26:26 | 38 |
6
|
Dumiense FC/CJPII | 26 | 9 | 8 | 9 | 30:32 | 35 |
7
|
OS Sandinenses | 26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 35 |
8
|
SC Vila Real | 26 | 8 | 11 | 7 | 24:22 | 35 |
9
|
CS Maritimo Madeira | 26 | 10 | 5 | 11 | 34:26 | 35 |
10
|
CDC Montalegre | 26 | 8 | 10 | 8 | 25:31 | 34 |
11
|
CD Vilar Perdizes | 26 | 7 | 10 | 9 | 29:32 | 31 |
12
|
CD Portosantense | 26 | 6 | 9 | 11 | 22:27 | 27 |
13
|
Mirandela | 26 | 6 | 6 | 14 | 25:37 | 24 |
14
|
GD Ribeirao | 26 | 5 | 8 | 13 | 19:37 | 20 |
Campeonato de Portugal 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amarante FC | 26 | 17 | 8 | 1 | 40:15 | 59 |
2
|
SC Sao Joao de Ver | 26 | 12 | 9 | 5 | 27:18 | 45 |
3
|
Gondomar SC | 26 | 12 | 7 | 7 | 28:20 | 43 |
4
|
AD Marco 09 | 26 | 11 | 8 | 7 | 29:22 | 41 |
5
|
Rebordosa AC | 26 | 8 | 12 | 6 | 27:23 | 36 |
6
|
USC Paredes | 26 | 9 | 8 | 9 | 31:25 | 35 |
7
|
Sport Comércio e Salgueiros | 26 | 9 | 8 | 9 | 35:26 | 35 |
8
|
Vitoria Guimaraes | 26 | 8 | 10 | 8 | 35:32 | 34 |
9
|
SC Beira Mar | 26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 34 |
10
|
Florgrade FC | 26 | 8 | 9 | 9 | 24:24 | 33 |
11
|
Oliveira do Douro | 26 | 6 | 8 | 12 | 25:33 | 26 |
12
|
Valadares Gaia FC | 26 | 6 | 6 | 14 | 22:47 | 24 |
13
|
ACDR Lamelas | 26 | 7 | 3 | 16 | 19:39 | 24 |
14
|
Atletico de Vila Mea | 26 | 6 | 4 | 16 | 27:45 | 22 |
Campeonato de Portugal 23/24, Group C: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UD Santarém | 26 | 17 | 4 | 5 | 52:23 | 55 |
2
|
SC Lusitânia | 26 | 15 | 6 | 5 | 40:22 | 51 |
3
|
AC Marinhense | 26 | 15 | 5 | 6 | 43:26 | 50 |
4
|
F.C. Alverca B | 26 | 11 | 6 | 9 | 34:19 | 39 |
5
|
Clube União 1919 | 26 | 11 | 5 | 10 | 30:26 | 38 |
6
|
Sport Benfica Castelo Branco | 26 | 10 | 7 | 9 | 34:29 | 37 |
7
|
GD Peniche | 26 | 11 | 4 | 11 | 28:39 | 37 |
8
|
Sertanense FC | 26 | 10 | 7 | 9 | 26:25 | 37 |
9
|
Mortagua | 26 | 10 | 7 | 9 | 30:36 | 37 |
10
|
GD Fontinhas | 26 | 9 | 5 | 12 | 23:32 | 32 |
11
|
CR Rabo Peixe | 26 | 8 | 6 | 12 | 30:34 | 28 |
12
|
Vitoria Sernache | 26 | 5 | 10 | 11 | 17:30 | 25 |
13
|
CD Gouveia | 26 | 5 | 6 | 15 | 35:48 | 21 |
14
|
União FCI Tomar | 26 | 5 | 2 | 19 | 20:53 | 17 |
Campeonato de Portugal 23/24, Group D: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vitoria FC | 26 | 16 | 5 | 5 | 45:21 | 53 |
2
|
Moncarapachense | 26 | 14 | 7 | 5 | 29:17 | 49 |
3
|
Lusitano Évora | 26 | 11 | 13 | 2 | 28:9 | 46 |
4
|
Louletano DC | 26 | 11 | 8 | 7 | 37:26 | 41 |
5
|
Sintrense | 26 | 10 | 10 | 6 | 29:26 | 40 |
6
|
O Elvas CAD | 26 | 10 | 9 | 7 | 34:27 | 39 |
7
|
FC Barreirense | 26 | 11 | 6 | 9 | 31:25 | 39 |
8
|
GD Fabril do Barreiro | 26 | 8 | 10 | 8 | 29:24 | 34 |
9
|
FC Serpa | 26 | 10 | 4 | 12 | 27:30 | 34 |
10
|
Juventude SC Evora | 26 | 8 | 8 | 10 | 26:25 | 32 |
11
|
Vasco da Gama Vidigueira | 26 | 8 | 6 | 12 | 26:45 | 30 |
12
|
Clube Oriental de Lissabon | 26 | 7 | 8 | 11 | 31:48 | 29 |
13
|
Real Sporte | 26 | 3 | 5 | 18 | 24:46 | 14 |
14
|
Imortal DC | 26 | 2 | 7 | 17 | 19:46 | 13 |
Promotion Round, Serie 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amarante FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
2
|
SC Sao Joao de Ver | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 10 |
3
|
AD Os Limianos | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 10 |
4
|
Pevidém SC | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:10 | 1 |
Promotion Round, Serie 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vitoria FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
2
|
SC Lusitânia | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
UD Santarém | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
4
|
Moncarapachense | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:8 | 3 |
Promotion Round, Serie 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Os Limianos | ||||||
|
Pevidém SC | ||||||
|
SC Sao Joao de Ver | ||||||
|
Amarante FC |
Promotion Round, Serie 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Lusitânia | ||||||
|
Vitoria FC | ||||||
|
Moncarapachense | ||||||
|
UD Santarém |
Promotion Round, Serie 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Sao Joao de Ver | ||||||
|
Amarante FC | ||||||
|
AD Os Limianos | ||||||
|
Pevidém SC |
Promotion Round, Serie 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Lusitânia | ||||||
|
Vitoria FC | ||||||
|
UD Santarém | ||||||
|
Moncarapachense |