SC Borbense - AD Vera Cruz , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SC Borbense
A.F. Évora Divisão de Honra | |||
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | SC Borbense - AD Vera Cruz | 1 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-04-07 | SC Borbense - GCD S. Bartolomeu Outeiro | 3 - 4 | |
Ronde 16 | |||
2024-03-24 | O Calipolense CDVV - SC Borbense | 4 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-17 | SC Borbense - GD Aguiar | 0 - 4 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-02 | SC Bencatelense - SC Borbense | 1 - 3 |
SC Borbense - AD Vera Cruz
Portugal Amateur, A.F. Évora Divisão de Honra, match SC Borbense - AD Vera Cruz, starttijd 2024-02-25 15:00:00 internationale tijd.
SC Borbense en AD Vera Cruz neemt deel aan het kampioenschap A.F. Évora Divisão de Honra, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AD Vera Cruz
A.F. Évora Divisão de Honra | |||
Ronde 18 | |||
2024-04-21 | GD Aguiar - AD Vera Cruz | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | SC Borbense - AD Vera Cruz | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-07 | SC Bencatelense - AD Vera Cruz | 2 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-03-24 | AD Vera Cruz - GDC Oriolenses | 1 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-17 | CC Corval - AD Vera Cruz | 4 - 2 |
Klassement
A.F Évora Liga AFE - Group A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
O Calipolense CDVV | 18 | 14 | 3 | 1 | 61:18 | 45 |
2
|
GD Aguiar | 18 | 12 | 4 | 2 | 39:24 | 40 |
3
|
SC Borbense | 18 | 11 | 2 | 5 | 47:29 | 35 |
4
|
GCD S. Bartolomeu Outeiro | 18 | 10 | 2 | 6 | 34:28 | 32 |
5
|
CF Estremoz | 18 | 9 | 4 | 5 | 41:21 | 31 |
6
|
GDC Oriolenses | 18 | 6 | 3 | 9 | 28:33 | 21 |
7
|
CC Corval | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:46 | 19 |
8
|
SC Bencatelense | 18 | 5 | 2 | 11 | 20:31 | 17 |
9
|
GD São Manços | 18 | 4 | 3 | 11 | 14:29 | 15 |
10
|
AD Vera Cruz | 18 | 1 | 0 | 17 | 12:61 | 3 |
A.F Évora Liga AFE - Group B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GE Escouralense | 16 | 13 | 3 | 0 | 43:9 | 42 |
2
|
Foros Vale Figueira FC | 16 | 11 | 1 | 4 | 24:13 | 34 |
3
|
GDCP Cabrela | 16 | 10 | 4 | 2 | 41:14 | 34 |
4
|
GD São Pedrense | 16 | 8 | 2 | 6 | 24:23 | 26 |
5
|
FC Santana do Campo | 16 | 4 | 5 | 7 | 25:38 | 17 |
6
|
GCD Fazendas do Cortiço | 16 | 4 | 4 | 8 | 29:34 | 16 |
7
|
GD Tourega | 16 | 3 | 3 | 10 | 16:35 | 12 |
8
|
CCRD Cortiçadense | 16 | 3 | 2 | 11 | 28:50 | 11 |
9
|
Valenças SC | 16 | 2 | 4 | 10 | 25:39 | 10 |