Velez Sarsfield - Independiente Rivadavia De Mendoza (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Velez Sarsfield
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-30 | Velez Sarsfield - Lanus | - | |
Ronde 28 | |||
2024-06-23 | Velez Sarsfield - Newell's Old Boys Reserve | 3 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-17 | Velez Sarsfield - Talleres de Córdoba Reserve | 2 - 0 | |
2024-06-08 | Velez Sarsfield - Independiente | 1 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-29 | Racing Reserve - Velez Sarsfield | 0 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-22 | Velez Sarsfield - CA Barracas Central | 5 - 1 |
Velez Sarsfield - Independiente Rivadavia De Mendoza
Argentinië, Copa de la Liga, Reserves, match Velez Sarsfield - Independiente Rivadavia De Mendoza, starttijd 2024-02-29 20:00:00 internationale tijd.
Velez Sarsfield en Independiente Rivadavia De Mendoza neemt deel aan het kampioenschap Copa de la Liga, Reserves, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Independiente Rivadavia De Mendoza
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-29 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Belgrano Reserve | 1 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Banfield Reserve - Independiente Rivadavia De Mendoza | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-19 | Instituto AC Cordoba Reserves - Independiente Rivadavia De Mendoza | geannuleerd | |
Ronde 12 | |||
2024-05-15 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CD Riestra Reserve | 3 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-10 | Instituto AC Cordoba Reserves - Independiente Rivadavia De Mendoza | 0 - 0 |
Klassement
Copa de la Liga, Reserves 2024, Group A: 2024
Copa de la Liga, Reserves 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newell's Old Boys Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2
|
Huracán Reserve | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
3
|
Defensa y Justicia | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | 6 |
4
|
Talleres de Córdoba Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
5
|
Lanus | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:7 | 6 |
6
|
Boca Juniors | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
7
|
Independiente | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
8
|
Estudiantes de La Plata Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
9
|
Tigre Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 |
10
|
Central Cordoba Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
11
|
Godoy Cruz AT | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
12
|
Sarmiento Reserve | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
13
|
CA Union Santa Fe | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | 0 |
14
|
Club Atletico Platense | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |