Dandenong City SC - Oakleigh Cannons (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | John Hall | G | 29 | 0,2M+ | |
20 | Michael Martinovic | D | |||
5 | Jack Webster | D | |||
18 | Thomas Giannakopoulos | D | |||
3 | Jacob Alexander | D | 31 | ||
13 | Valentin Luka Cesnik | M | |||
17 | Danny Hyungjun Kim | M | |||
6 | Kurt Kouakou | M | |||
11 | Brady Quinn | M | |||
23 | Will Bower | F | |||
9 | Kenny Athiu | F | 31 | 0,3M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
8 | Sebastian Hernando | F | |||
10 | Chris Irwin | M | |||
22 | Timothy Atherinos | M | |||
16 | Kyan Vanderharst-Bryant | M | |||
28 | Luke Saunders | G | |||
2 | Stefan Brecevic | D | |||
25 | George Lambadaridis | M | 31 | 0,0M+ | |
14 | Damian Iaconis | F | |||
7 | Brad Plant |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nick Feely | G | 31 | 0,1M+ | |
23 | Emlyn Wellsmore | D | |||
4 | Brodie Boyce | D | 20 | ||
6 | Jacob Eliopoulos | D | 26 | ||
3 | Connor Hampson | D | 31 | ||
19 | Oliver Kubilay | M | 23 | ||
8 | Cameron Mcgilp | M | 25 | 0,0M+ | |
22 | Stefan Valentini | M | 26 | ||
10 | Joe Guest | M | 29 | ||
11 | Moonib Adus | M | |||
9 | Alex Salmon | F | 28 | ||
Plaatsvervanger | |||||
14 | Kingsley Poi Poi Sinclair | D | |||
7 | Pierce Waring | M | 24 | 0,0M+ | |
21 | Brendan White | G | 31 | 0,1M+ | |
13 | Hamish Millar | D | |||
47 | Asad Kasumovic | F | 21 |
Evenementen: Dandenong City SC
NPL, Victoria | |||
Ronde 21 | |||
2024-07-06 | Green Gully Cavaliers - Dandenong City SC | - | |
Ronde 20 | |||
2024-06-28 | Dandenong City SC - Moreland City | 7 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2024-06-22 | Dandenong Thunder - Dandenong City SC | 1 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-15 | Dandenong City SC - Melbourne Knights | 2 - 5 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-10 | Oakleigh Cannons - Dandenong City SC | 0 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-01 | Dandenong City SC - St Albans Saints | 2 - 0 |
Match statistieken
0.98 | Expected goals | 1.64 |
54% | Balbezit | 46% |
14 | Schoten | 14 |
3 | Schoten op doel | 9 |
5 | Schoten naast doel | 3 |
6 | Geblokkeerde schoten | 1 |
4 | Hoekschoppen | 3 |
2 | Buitenspel | 2 |
24 | Overtredingen | 18 |
6 | Gele kaart | 4 |
0 | Rode kaarten | 0 |
2 | Free kicks | 7 |
27 | Throw-ins | 35 |
7 | Goal kicks | 9 |
0 | Paal of lat geraakt | 1 |
0 | Counteraanvallen | 0 |
8 | Schoten binnen de 16-meter | 10 |
6 | Schoten buiten de 16-meter | 4 |
9 | Reddingen keeper | 2 |
390 | Passes | 373 |
304 (77%) | Nauwkeurige passes | 276 (73%) |
40/65 (61%) | Lange ballen | 23/47 (48%) |
2/9 (22%) | Voorzetten | 8/26 (30%) |
31/34 (91%) | Dribbels | 28/34 (82%) |
128 | Balbezit verloren | 140 |
109 | Gewonnen duels | 121 |
24 | Luchtduels gewonnen | 27 |
3 | Tackles | 5 |
40 | Onderscheppingen | 37 |
20 | Reddingen | 22 |
Dandenong City SC - Oakleigh Cannons
Australië, NPL, Victoria, match Dandenong City SC - Oakleigh Cannons, starttijd 2024-03-01 08:45:00 internationale tijd.
Dandenong City SC en Oakleigh Cannons neemt deel aan het kampioenschap NPL, Victoria, Australië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Oakleigh Cannons
NPL, Victoria | |||
Ronde 21 | |||
2024-07-06 | Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons | - | |
Ronde 20 | |||
2024-06-30 | South Melbourne - Oakleigh Cannons | - | |
Ronde 19 | |||
2024-06-22 | Green Gully Cavaliers - Oakleigh Cannons | 4 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-15 | Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons | 3 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-10 | Oakleigh Cannons - Dandenong City SC | 0 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-01 | Altona Magic SC - Oakleigh Cannons | 0 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-26 | Oakleigh Cannons - Heidelberg United SC | 3 - 0 |
Klassement
Victoria NPL 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
South Melbourne | 19 | 15 | 2 | 2 | 42:14 | 47 |
2
|
Avondale FC | 20 | 14 | 4 | 2 | 53:19 | 46 |
3
|
Heidelberg United SC | 20 | 10 | 8 | 2 | 34:15 | 38 |
4
|
Oakleigh Cannons | 19 | 11 | 4 | 4 | 38:20 | 37 |
5
|
Hume City | 19 | 11 | 3 | 5 | 34:21 | 36 |
6
|
Port Melbourne Sharks | 19 | 8 | 6 | 5 | 33:31 | 30 |
7
|
Dandenong City SC | 20 | 8 | 4 | 8 | 32:34 | 28 |
8
|
Melbourne Knights | 19 | 7 | 4 | 8 | 34:28 | 25 |
9
|
Green Gully Cavaliers | 19 | 6 | 5 | 8 | 28:31 | 23 |
10
|
Altona Magic SC | 19 | 6 | 3 | 10 | 26:38 | 21 |
11
|
Dandenong Thunder | 19 | 6 | 3 | 10 | 19:39 | 21 |
12
|
Manningham United Blues | 19 | 3 | 2 | 14 | 27:53 | 11 |
13
|
St Albans Saints | 19 | 3 | 1 | 15 | 18:46 | 10 |
14
|
Moreland City | 20 | 2 | 1 | 17 | 21:50 | 7 |