Lusitania U19 - GD Estoril Praia (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Lusitania U19
U19 Championship | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | Lusitania U19 - Uniao Torreense U19 | 3 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | Vitoria Setubal - Lusitania U19 | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-11 | Lusitania U19 - OS Belenenses | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-04 | GD Estoril Praia - Lusitania U19 | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-28 | Academica Coimbra - Lusitania U19 | 1 - 0 |
Lusitania U19 - GD Estoril Praia
Portugal, U19 Championship, match Lusitania U19 - GD Estoril Praia, starttijd 2024-03-02 12:00:00 internationale tijd.
Lusitania U19 en GD Estoril Praia neemt deel aan het kampioenschap U19 Championship, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GD Estoril Praia
U19 Championship | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | SC Beira Mar U19 - GD Estoril Praia | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | GD Estoril Praia - OS Belenenses | 2 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-11 | FC Alverca - GD Estoril Praia | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-04 | GD Estoril Praia - Lusitania U19 | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-27 | Uniao Torreense U19 - GD Estoril Praia | 0 - 1 |
Klassement
U19 Campeonato Nacional 23/24, Phase 1, Group North: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto | 22 | 17 | 2 | 3 | 58:22 | 53 |
2
|
SC Braga | 22 | 13 | 4 | 5 | 40:26 | 43 |
3
|
Vitoria Guimaraes | 22 | 12 | 3 | 7 | 34:26 | 39 |
4
|
FC Famalicao | 22 | 10 | 8 | 4 | 31:17 | 38 |
5
|
Gil Vicente | 22 | 9 | 6 | 7 | 37:29 | 33 |
6
|
Rio Ave FC | 22 | 9 | 4 | 9 | 27:25 | 31 |
7
|
Pacos Ferreira | 22 | 8 | 4 | 10 | 34:34 | 28 |
8
|
Boavista FC U19 | 22 | 7 | 4 | 11 | 30:35 | 25 |
9
|
Chaves U19 | 22 | 6 | 4 | 12 | 22:33 | 22 |
10
|
FC Vizela | 22 | 6 | 4 | 12 | 28:44 | 22 |
11
|
Lusitania FC Lourosa U19 | 22 | 5 | 5 | 12 | 20:51 | 20 |
12
|
Maritimo U19 | 22 | 3 | 6 | 13 | 21:40 | 15 |
U19 Campeonato Nacional 23/24, Phase 1, Group South: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SL Benfica | 22 | 18 | 1 | 3 | 61:17 | 55 |
2
|
Sporting CP | 22 | 14 | 5 | 3 | 42:22 | 47 |
3
|
SC Farense U19 | 22 | 10 | 7 | 5 | 25:22 | 37 |
4
|
Académico Viseu U19 | 22 | 10 | 5 | 7 | 42:38 | 35 |
5
|
OS Belenenses | 22 | 9 | 6 | 7 | 26:24 | 33 |
6
|
SC Beira Mar U19 | 22 | 9 | 3 | 10 | 38:37 | 30 |
7
|
Uniao Torreense U19 | 22 | 8 | 5 | 9 | 21:26 | 29 |
8
|
FC Alverca | 22 | 6 | 9 | 7 | 30:33 | 27 |
9
|
Vitoria Setubal | 22 | 6 | 7 | 9 | 30:33 | 25 |
10
|
Lusitania U19 | 22 | 5 | 5 | 12 | 22:33 | 20 |
11
|
Academica Coimbra | 22 | 3 | 4 | 15 | 22:46 | 13 |
12
|
GD Estoril Praia | 22 | 2 | 7 | 13 | 23:51 | 13 |
Relegation, Group North: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gil Vicente | 14 | 9 | 2 | 3 | 32:23 | 62 |
2
|
Rio Ave FC | 14 | 7 | 5 | 2 | 18:13 | 57 |
3
|
Chaves U19 | 14 | 7 | 3 | 4 | 29:19 | 46 |
4
|
Boavista FC U19 | 14 | 5 | 3 | 6 | 18:21 | 43 |
5
|
Pacos Ferreira | 14 | 4 | 3 | 7 | 30:34 | 43 |
6
|
FC Vizela | 14 | 5 | 3 | 6 | 25:24 | 40 |
7
|
Maritimo U19 | 14 | 6 | 1 | 7 | 22:18 | 34 |
8
|
Lusitania FC Lourosa U19 | 14 | 2 | 2 | 10 | 11:33 | 28 |
Relegation, Group South: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OS Belenenses | 14 | 5 | 5 | 4 | 17:15 | 53 |
2
|
Lusitania U19 | 14 | 9 | 2 | 3 | 23:11 | 49 |
3
|
Uniao Torreense U19 | 14 | 5 | 5 | 4 | 17:15 | 49 |
4
|
SC Beira Mar U19 | 14 | 5 | 4 | 5 | 18:18 | 49 |
5
|
FC Alverca | 14 | 4 | 5 | 5 | 19:17 | 44 |
6
|
Academica Coimbra | 14 | 5 | 6 | 3 | 14:12 | 34 |
7
|
Vitoria Setubal | 14 | 2 | 3 | 9 | 11:28 | 34 |
8
|
GD Estoril Praia | 14 | 4 | 4 | 6 | 14:17 | 29 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Braga | 14 | 10 | 1 | 3 | 28:21 | 31 |
2
|
SL Benfica | 14 | 9 | 2 | 3 | 27:13 | 29 |
3
|
Vitoria Guimaraes | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:28 | 23 |
4
|
Sporting CP | 14 | 4 | 4 | 6 | 30:27 | 16 |
5
|
FC Porto | 14 | 4 | 4 | 6 | 25:27 | 16 |
6
|
Académico Viseu U19 | 14 | 3 | 6 | 5 | 20:28 | 15 |
7
|
FC Famalicao | 14 | 3 | 5 | 6 | 17:21 | 14 |
8
|
SC Farense U19 | 14 | 2 | 4 | 8 | 14:23 | 10 |