Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
57.3
Algemene spelersbeoordeling
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Balsa Popovic | G | 22 | ||
22 | Nenad Marinković | D | 31 | 0,2M+ | |
15 | Aleksandar Djermanovic | D | |||
4 | Vuk Bogdanovic | D | 21 | ||
23 | Admir Ademi | F | |||
91 | Marko Stankovic | M | |||
8 | Ognjen Ilić | M | 24 | ||
10 | Saša Marković | M | 32 | 1,0M+ | 57.3 |
6 | Dušan Plavšić | M | 31 | 0,3M+ | |
7 | Dejan Georgijević | F | 29 | 0,3M+ | |
77 | Filip Halabrin | ||||
Plaatsvervanger | |||||
93 | Nikola Simonovic | G | 23 | ||
3 | Matija Mrkela | D | 21 | ||
3 | Luka Stojsavljevic | D | |||
34 | Jacob Aboosah | M | 21 | ||
11 | Dejan Bajić | M | |||
24 | Konstantinos Evripidou | M | |||
19 | Filip Minić | M | |||
66 | Bogdan Mojsilović | M | |||
14 | Luka Mićić | F | 28 | 0,1M+ | |
16 | Ivan Nikcevic | F | 19 | ||
99 | Dragan Stoisavljevic | F | 19 |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
49.4
Algemene spelersbeoordeling
76.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan Guteša | G | 21 | 0,0M+ | 50.1 |
2 | Boris Matic | D | 19 | ||
44 | Aleksa Jovanović | D | 24 | 0,3M+ | 48.7 |
45 | Aleksej Vukicevic | D | |||
3 | Bratislav Maric | D | |||
16 | Marko Curic | M | |||
88 | Ognjen Ajdar | M | 20 | ||
13 | Filip Vasiljevic | M | |||
99 | Andrija Maksimović | M | |||
19 | Strahinja Stojanović | M | |||
12 | Babacar Mboup | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
93 | Vranes Vukasin | G | 25 | ||
55 | Favour Inyeka Ogbu | D | |||
4 | Aleksandar Popovic | D | |||
77 | Fratrović Andrija | M | 22 | ||
67 | Duncan McKenzie | M | |||
15 | Branko Đukić | M | 23 | ||
23 | Niksa Delibasic | F | |||
98 | Veljko Mladenović | F | |||
8 | Luka Nikolic | F | |||
9 | Mihajlo Spasojevic | F |
Evenementen: OFK Belgrado
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-04 | CSKA Moskou - OFK Belgrado | - | |
2024-06-22 | OFK Belgrado - FK Decic Tuzi | 1 - 0 | |
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | OFK Belgrado - Sremska Mitrovica | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | RFK Grafičar Beograd - OFK Belgrado | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | OFK Belgrado - FK Smederevo | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | Macva Sabac - OFK Belgrado | 2 - 0 |
OFK Belgrado - RFK Grafičar Beograd
Servië, Prva Liga, match OFK Belgrado - RFK Grafičar Beograd, starttijd 2024-03-02 12:00:00 internationale tijd.
OFK Belgrado en RFK Grafičar Beograd neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: RFK Grafičar Beograd
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Indija - RFK Grafičar Beograd | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | RFK Grafičar Beograd - OFK Belgrado | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Tekstilac Odžaci - RFK Grafičar Beograd | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | RFK Grafičar Beograd - FK Jedinstvo Ub | 2 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-01 | Sremska Mitrovica - RFK Grafičar Beograd | 1 - 0 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |