KS Sleza Wroclaw - KS Gornik Polkowice (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Sleza Wroclaw
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | KS Sleza Wroclaw - Gornik Zagreb II | 1 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | Warta Gorzów Wielkopolski - KS Sleza Wroclaw | 5 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-26 | KS Sleza Wroclaw - Odra Bytom Odrzanski | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | LKS Goczałkowice-Zdrój - KS Sleza Wroclaw | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | KS Sleza Wroclaw - LZS Starowice | 3 - 0 |
KS Sleza Wroclaw - KS Gornik Polkowice
Polen, III Liga, Group 3, match KS Sleza Wroclaw - KS Gornik Polkowice, starttijd 2024-03-02 13:30:00 internationale tijd.
KS Sleza Wroclaw en KS Gornik Polkowice neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 3, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Gornik Polkowice
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-06 | KGHM Zaglebie Lubin - KS Gornik Polkowice | - | |
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | Rekord Bielsko Biala - KS Gornik Polkowice | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | KS Gornik Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-26 | Stilon Gorzów Wielkopolski - KS Gornik Polkowice | 3 - 4 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | KS Gornik Polkowice - KS Lechia Zielona Gora | 2 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | Raków Częstochowa II - KS Gornik Polkowice | 1 - 2 |
Klassement
III Liga, Group 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rekord Bielsko Biala | 34 | 23 | 6 | 5 | 84:37 | 75 |
2
|
Slask Wroclaw II | 34 | 21 | 10 | 3 | 76:32 | 73 |
3
|
MKS Kluczbork | 34 | 17 | 9 | 9 | 55:38 | 60 |
4
|
KS Gornik Polkowice | 34 | 16 | 8 | 10 | 56:49 | 56 |
5
|
GKS Pniwek Pawlowice | 34 | 14 | 13 | 7 | 59:51 | 55 |
6
|
LKS Goczałkowice-Zdrój | 34 | 13 | 11 | 11 | 50:38 | 47 |
7
|
Gornik Zagreb II | 34 | 14 | 5 | 15 | 54:54 | 47 |
8
|
KS Sleza Wroclaw | 34 | 12 | 9 | 13 | 60:62 | 45 |
9
|
Stilon Gorzów Wielkopolski | 34 | 12 | 9 | 13 | 51:49 | 45 |
10
|
KS Lechia Zielona Gora | 34 | 12 | 7 | 15 | 47:57 | 43 |
11
|
MKP Carina Gubin | 34 | 12 | 6 | 16 | 48:55 | 42 |
12
|
Karkonosze Jelenia Góra | 34 | 11 | 8 | 15 | 41:53 | 41 |
13
|
Odra Bytom Odrzanski | 34 | 9 | 14 | 11 | 39:42 | 41 |
14
|
Unia Turza Śląska | 34 | 11 | 8 | 15 | 50:56 | 41 |
15
|
Warta Gorzów Wielkopolski | 34 | 9 | 12 | 13 | 42:58 | 39 |
16
|
Gwarek Tarnowskie Gory | 34 | 8 | 9 | 17 | 44:58 | 33 |
17
|
Raków Częstochowa II | 34 | 8 | 8 | 18 | 43:66 | 32 |
18
|
LZS Starowice | 34 | 5 | 8 | 21 | 36:80 | 23 |