L'Éclair - Rapid Club (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: L'Éclair
Guadeloupe Régionale 2 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | L'Éclair - CS Capesterrien | 1 - 1 | |
2024-06-27 | CS Capesterrien - L'Éclair | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Granite FC - L'Éclair | 1 - 2 | |
2024-06-06 | L'Éclair - Granite FC | 2 - 2 | |
Régionale 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-04 | L'Éclair - FC Saint-François | 3 - 0 |
L'Éclair - Rapid Club
Guadeloupe, Régionale 3, match L'Éclair - Rapid Club, starttijd 2024-03-03 20:00:00 internationale tijd.
L'Éclair en Rapid Club neemt deel aan het kampioenschap Régionale 3, Guadeloupe.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rapid Club
Régionale 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-08 | Rapid Club - AJ Saint-Félix | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-04-28 | Olympic Club - Rapid Club | 5 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-20 | JTR - Rapid Club | 6 - 0 | |
2024-04-14 | JTR - Rapid Club | Uitgesteld | |
Ronde 15 | |||
2024-03-16 | Rapid Club - Mondial Club | 2 - 3 |
Klassement
Régionale 3 - Poule A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASC Carénage | 18 | 15 | 1 | 2 | 72:22 | 64 |
2
|
L'Éclair | 18 | 13 | 2 | 3 | 43:25 | 59 |
3
|
AS Nénuphars | 18 | 12 | 1 | 5 | 42:17 | 55 |
4
|
Mondial Club | 18 | 11 | 0 | 7 | 42:39 | 51 |
5
|
Olympic Club | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:29 | 47 |
6
|
JTR | 18 | 8 | 3 | 7 | 46:38 | 45 |
7
|
AJ Saint-Félix | 18 | 7 | 1 | 10 | 23:45 | 40 |
8
|
Rapid Club | 18 | 4 | 1 | 13 | 21:47 | 31 |
9
|
Alliance FC | 18 | 3 | 3 | 12 | 25:50 | 30 |
10
|
FC Saint-François | 18 | 1 | 0 | 17 | 18:59 | 21 |
Régionale 3 - Poule B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Étoile Filante | 18 | 13 | 4 | 1 | 59:14 | 61 |
2
|
Granite FC | 18 | 14 | 1 | 3 | 62:18 | 61 |
3
|
AJ Castel | 18 | 10 | 2 | 6 | 45:32 | 50 |
4
|
ASC Madiana | 18 | 9 | 4 | 5 | 40:21 | 49 |
5
|
Juvenis | 18 | 8 | 4 | 6 | 38:30 | 46 |
6
|
USC Bananier | 17 | 7 | 3 | 7 | 31:30 | 41 |
7
|
AS Juventa | 18 | 5 | 2 | 11 | 19:32 | 34 |
8
|
US Grand-Bourg | 18 | 5 | 2 | 11 | 20:30 | 33 |
9
|
JVF | 18 | 3 | 1 | 14 | 17:59 | 28 |
10
|
Saint-Louis AC | 17 | 2 | 3 | 12 | 19:84 | 25 |