Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
50.3
Algemene spelersbeoordeling
61.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
25 | Abdulahi Muhamedom | F | |||
20 | Martin Novaković | M | 22 | 47.5 | |
1 | Matija Gocmanac | G | 19 | ||
17 | Slobodan Sladojević | D | 20 | ||
8 | Boško Vraštanović | M | 28 | 0,1M+ | 49.7 |
27 | Luka Pejovic | M | |||
4 | Andrija Markovic | D | |||
5 | Marko Jevtić | D | 27 | 0,2M+ | 51.7 |
26 | Uros Savkovic | D | |||
22 | Pavle Radunović | F | 27 | 0,1M+ | 52.1 |
6 | Marko Jovovic | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
30 | Miloš Adamović | M | 35 | 0,3M+ | |
18 | Uros Brankovic | M | |||
21 | Stefan Stanojević | M | |||
9 | Djordje Djordjic | M | |||
23 | Mladen Mićanović | M | |||
7 | Petar Ristic | M | 23 | ||
88 | Miloš Savić | G | 26 | 0,1M+ | |
2 | Petar Ćirović | D | |||
13 | Nikola Jovanovic | D | |||
18 | Dušan Đalamić |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
51.7
Algemene spelersbeoordeling
81.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
22 | Igor Maksimović | M | 24 | 0,1M+ | 52.3 |
99 | Savo Arambasic | F | 22 | ||
3 | Nemanja Jovičić | D | |||
19 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
41 | Aleksa Jordanov | G | 21 | ||
77 | Veljko Mijailovic | D | 22 | ||
5 | Filip Bačkulja | D | 19 | ||
17 | Vukašin Bulatović | D | |||
30 | Nikola Žakula | M | 31 | 0,2M+ | 51.9 |
9 | Marko Mirić | F | 36 | 0,2M+ | 49.5 |
11 | Abel Abah | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
14 | Adonija Ouanda | D | |||
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
10 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
33 | Janko Barac | G | 18 | ||
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
23 | Toheeb Dare Bamigboye | D | |||
21 | Nemanja Nedeljković | M | |||
88 | Nemanja Milosevic | M | |||
32 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
18 | Đorđe Popović | D | |||
6 | Vladimir Tomovic | D |
Evenementen: Macva Sabac
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Tekstilac Odžaci - Macva Sabac | 0 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | Macva Sabac - FK Indija | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Jedinstvo Ub - Macva Sabac | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | Macva Sabac - OFK Belgrado | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-01 | FK Smederevo - Macva Sabac | 0 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.25
|
2.88
|
3.1
|
Click on the odds to view the odds history
Macva Sabac - FK Metalac GM
Servië, Prva Liga, match Macva Sabac - FK Metalac GM, starttijd 2024-03-10 16:00:00 internationale tijd.
Macva Sabac en FK Metalac GM neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Metalac GM
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - FK Metalac GM | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Metalac GM - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - FK Metalac GM | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |