NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Vatrogasac Brezova (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Vedran Pušec | G | 26 | |||
14 | Carlo Markus | D | 26 | ||
4 | Danijel Glavač | D | 25 | ||
Antun Strjački | M | ||||
Darko Šimunić | M | 33 | |||
Filip Horvat | M | ||||
Gabriel Souza De Albuquerque | M | ||||
Kristijan Tišljarić | M | 25 | |||
10 | Andrija Bačani | F | |||
Martin Kovač | F | ||||
Mate Tomić | |||||
Plaatsvervanger | |||||
Matija Makar | M | ||||
Marko Hegol | F | ||||
Dominik Sačer |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Jurica Škrlec | G | ||||
6 | Josip Peroš | D | |||
2 | Nikola Merkaš | D | 27 | ||
4 | Matija Majsec | D | |||
11 | Kristijan Švenda | M | |||
14 | Darko Videk | M | |||
Jurica Vlaisavljević | M | ||||
19 | Marin Šilipetar | M | |||
Denis Mladenović | F | 18 | |||
10 | Renato Majsec | F | |||
Luka Majsec | F | 18 | |||
Plaatsvervanger | |||||
Damir Jambrek | G | ||||
Matija Piljek | D | 25 | |||
Franjo Lukić | D | ||||
22 | Mateo-Niko Dlesk | M | |||
Martin Sedlar | F | 30 | |||
9 | Tommi Povalec | F |
Evenementen: NK Matija Gubec Gornja Stubica
1. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Oštrc Zlatar | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Stubica - NK Matija Gubec Gornja Stubica | - | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-25 | NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Golubovec | - | |
1. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
2024-09-22 | NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Pregrada | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Straža - NK Matija Gubec Gornja Stubica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Inkop Poznanovec | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Ivančica Zlatar Bistrica - NK Matija Gubec Gornja Stubica | 1 - 3 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Zagorec Veliko Trgovišće | 4 - 2 | |
1. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Radoboj - NK Matija Gubec Gornja Stubica | 0 - 1 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-18 | NK Sloga Konjščina - NK Matija Gubec Gornja Stubica | 1 - 3 |
Match statistieken
2 | Gele kaart | 2 |
0 | Rode kaarten | 0 |
NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Vatrogasac Brezova
Croatia Amateur, 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, match NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Vatrogasac Brezova, starttijd 2024-03-10 14:00:00 internationale tijd.
NK Matija Gubec Gornja Stubica en NK Vatrogasac Brezova neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Vatrogasac Brezova
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | NK Vatrogasac Brezova - NK Milengrad 2005 Budinščina | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Mladost Belec - NK Vatrogasac Brezova | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Vatrogasac Brezova - NK Omladinac Dubrovčan | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Marija Bistrica - NK Vatrogasac Brezova | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Vatrogasac Brezova - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Lobor - NK Vatrogasac Brezova | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Vatrogasac Brezova - NK Zagorec Veliko Trgovišće | 1 - 6 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Vatrogasac Brezova - NK Pregrada | 0 - 3 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Sloga Konjščina - NK Vatrogasac Brezova | 4 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | NK Vatrogasac Brezova - NK Đalski Gubaševo | 2 - 2 |
Klassement
2. ŽNL Krapinsko-zagorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 20 | 16 | 1 | 3 | 59:17 | 49 |
2
|
NK Vatrogasac Brezova | 20 | 11 | 5 | 4 | 72:35 | 38 |
3
|
NK Sloga Konjščina | 20 | 11 | 4 | 5 | 50:32 | 37 |
4
|
NK Mladost Belec | 20 | 10 | 4 | 6 | 51:29 | 34 |
5
|
NK Rudar Mihovljan | 20 | 9 | 5 | 6 | 52:38 | 32 |
6
|
NK Lobor | 20 | 8 | 5 | 7 | 45:40 | 29 |
7
|
NK Đalski Gubaševo | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:32 | 26 |
8
|
NK Desinić | 20 | 6 | 3 | 11 | 34:54 | 21 |
9
|
NK Toplice Krapinske Toplice | 20 | 5 | 4 | 11 | 22:47 | 19 |
10
|
NK Milengrad 2005 Budinščina | 20 | 4 | 2 | 14 | 32:83 | 14 |
11
|
NK Omladinac Dubrovčan | 20 | 1 | 6 | 13 | 25:66 | 9 |