NK Rudar Mihovljan - NK Sloga Konjščina (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Nikola Kveštak | G | ||||
Ivan Bjelobradić | D | 35 | |||
Josip Plukavec | D | ||||
7 | Karlo Picak | D | 18 | ||
6 | Kristijan Božić | M | 21 | ||
Ante Karamatić | M | 27 | |||
Kristijan Leljak | M | ||||
8 | Robert Vojaković | M | |||
30 | Ivan Kovačec | F | 35 | 0,2M+ | |
Kristijan Valjavec | F | 25 | |||
Žan Topolovec | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Mihael Ljubek | G | |||
23 | Jurica Risek | D | |||
Nino Grozdek | M | ||||
2 | Kruno Dačnik Kovačić | F | |||
Ivan Haramina | F | ||||
Patrik Kramar | |||||
Renato Vrbanić |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Leonardo Sovec | G | ||||
1 | Lovro Bajsić | D | |||
16 | Karlo Žugec | D | |||
Dario Crnjac | D | ||||
8 | Igor Popek Vidović | M | 36 | ||
Martin Poštek | F | ||||
Bernard Kosovec | |||||
Danijel Svornik | |||||
Mateo Lugarić | |||||
Siniša Slukan | |||||
Silvestar Mrazović | |||||
Plaatsvervanger | |||||
Danijel Gudek | |||||
Jan Hruškar | |||||
Luka Šavorić | |||||
Matija Maček | |||||
Nikola Svornik | |||||
Nino Latin |
Evenementen: NK Rudar Mihovljan
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-12 | NK Sloga Konjščina - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Rudar Mihovljan - NK Toplice Krapinske Toplice | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Milengrad 2005 Budinščina - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Rudar Mihovljan - NK Omladinac Dubrovčan | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Vatrogasac Brezova - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Zagorec Veliko Trgovišće - NK Rudar Mihovljan | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Rudar Mihovljan - NK Đalski Gubaševo | 2 - 0 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | NK Lobor - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-12 | NK Rudar Mihovljan - NK Omladinac Dubrovčan | 7 - 1 |
NK Rudar Mihovljan - NK Sloga Konjščina
Croatia Amateur, 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, match NK Rudar Mihovljan - NK Sloga Konjščina, starttijd 2024-03-10 14:00:00 internationale tijd.
NK Rudar Mihovljan en NK Sloga Konjščina neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Sloga Konjščina
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-12 | NK Sloga Konjščina - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Zagorec Veliko Trgovišće - NK Sloga Konjščina | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | NK Sloga Konjščina - NK Đalski Gubaševo | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Desinić - NK Sloga Konjščina | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | NK Sloga Konjščina - NK Mladost Belec | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | NK Sloga Konjščina - NK Lobor | 8 - 0 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | NK Sloga Konjščina - NK Rudar Dubrava Zabočka | 0 - 3 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Sloga Konjščina - NK Vatrogasac Brezova | 4 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-18 | NK Sloga Konjščina - NK Matija Gubec Gornja Stubica | 1 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-12 | NK Đalski Gubaševo - NK Sloga Konjščina | 1 - 2 |
Klassement
2. ŽNL Krapinsko-zagorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 20 | 16 | 1 | 3 | 59:17 | 49 |
2
|
NK Vatrogasac Brezova | 20 | 11 | 5 | 4 | 72:35 | 38 |
3
|
NK Sloga Konjščina | 20 | 11 | 4 | 5 | 50:32 | 37 |
4
|
NK Mladost Belec | 20 | 10 | 4 | 6 | 51:29 | 34 |
5
|
NK Rudar Mihovljan | 20 | 9 | 5 | 6 | 52:38 | 32 |
6
|
NK Lobor | 20 | 8 | 5 | 7 | 45:40 | 29 |
7
|
NK Đalski Gubaševo | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:32 | 26 |
8
|
NK Desinić | 20 | 6 | 3 | 11 | 34:54 | 21 |
9
|
NK Toplice Krapinske Toplice | 20 | 5 | 4 | 11 | 22:47 | 19 |
10
|
NK Milengrad 2005 Budinščina | 20 | 4 | 2 | 14 | 32:83 | 14 |
11
|
NK Omladinac Dubrovčan | 20 | 1 | 6 | 13 | 25:66 | 9 |