Atromitos Geroskipou - Omonia Psevda (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Atromitos Geroskipou
2nd Division B2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-26 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-19 | Atromitos Geroskipou - AEP Polemidion | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-12 | Kedros Ayia Marina Skylloura - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-05 | Atromitos Geroskipou - Apop Polis | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-28 | APEA Akrotiriou - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | Atromitos Geroskipou - Olympias Lympia | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | AEP Polemidion - Atromitos Geroskipou | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | APEP Pitsilias - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 |
Atromitos Geroskipou - Omonia Psevda
Cyprus, 2nd Division B2, match Atromitos Geroskipou - Omonia Psevda, starttijd 2024-03-16 13:30:00 internationale tijd.
Atromitos Geroskipou en Omonia Psevda neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division B2, Cyprus.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Omonia Psevda
2nd Division B2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-26 | Podosfairkos Omilos Ormideia - Omonia Psevda | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-19 | Omonia Psevda - Iraklis Gerolakkou | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-12 | Doxa Palaiometochou - Omonia Psevda | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-05 | Omonia Psevda - Ethnikos Latsion | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-28 | Ermis Aradippou - Omonia Psevda | - | |
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | Omonia Psevda - Ethnikos Assias | 4 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | Olympias Lympia - Omonia Psevda | 0 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Omonia Psevda - AEP Polemidion | 1 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Aspis Pylas - Omonia Psevda | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | Omonia Psevda - Kouris Erimis | 0 - 1 |
Klassement
3. Division: 2023-2024
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chalkanoras Idaliou | ||||||
|
Spartakos Kitiou FC | ||||||
|
Anagennisi Deryneia | ||||||
|
Ethnikos Latsion | ||||||
|
APEA Akrotiriou | ||||||
|
Iraklis Gerolakkou | ||||||
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | ||||||
|
Podosfairkos Omilos Ormideia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kouris Erimis | ||||||
|
Omonia Psevda | ||||||
|
Atromitos Geroskipou | ||||||
|
Ethnikos Assias | ||||||
|
APEP Pitsilias | ||||||
|
Aspis Pylas | ||||||
|
AEP Polemidion | ||||||
|
Olympias Lympion |