Evenementen: FC Iskra Ribnita
Divizia A | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-17 | Csct Saksan - FC Iskra Ribnita | 4 - 0 | |
2024-05-17 | FC Iskra Ribnita - Csct Saksan | geannuleerd | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | CF Sparta Selemet - FC Iskra Ribnita | 1 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-26 | FC Olimp Comrat - FC Iskra Ribnita | 3 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-19 | FC Iskra Ribnita - Real Succes | 3 - 0 |
FC Iskra Ribnita - Sporting Trestieni
Moldavië, Divizia A, match FC Iskra Ribnita - Sporting Trestieni, starttijd 2024-03-16 13:00:00 internationale tijd.
FC Iskra Ribnita en Sporting Trestieni neemt deel aan het kampioenschap Divizia A, Moldavië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sporting Trestieni
Divizia A | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FC VICTORIA - Sporting Trestieni | 3 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | Sporting Trestieni - FCM Ungheni | 3 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-26 | Sporting Trestieni - FC DINAMO AUTO | 3 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-19 | FCM Ungheni - Sporting Trestieni | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-12 | Sporting Trestieni - FC SHERIFF TIRASPOL 2 | 0 - 1 |
Klassement
Liga 1 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC VICTORIA | 15 | 11 | 1 | 3 | 46:17 | 34 |
2
|
FC SHERIFF TIRASPOL 2 | 15 | 10 | 2 | 3 | 38:10 | 32 |
3
|
FC Speranta Drochia | 15 | 6 | 3 | 6 | 14:15 | 21 |
4
|
FC Iskra Ribnita | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:32 | 21 |
5
|
FCM Ungheni | 15 | 6 | 2 | 7 | 38:30 | 20 |
6
|
FC DINAMO AUTO | 15 | 0 | 1 | 14 | 6:62 | 1 |
Liga 1 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Csct Saksan | 15 | 10 | 5 | 0 | 44:14 | 35 |
2
|
CF Gagauziya | 15 | 10 | 3 | 2 | 33:18 | 33 |
3
|
Sporting Trestieni | 15 | 5 | 4 | 6 | 26:28 | 19 |
4
|
Flacara Falesti | 15 | 5 | 2 | 8 | 24:32 | 17 |
5
|
FC Olimp Comrat | 15 | 4 | 5 | 6 | 19:24 | 17 |
6
|
Real Succes | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:44 | 4 |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Floreşti | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:6 | 23 |
2
|
FC VICTORIA | 10 | 7 | 1 | 2 | 21:12 | 22 |
3
|
Csct Saksan | 10 | 5 | 1 | 4 | 14:14 | 16 |
4
|
CF Sparta Selemet | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:19 | 13 |
5
|
CF Gagauziya | 10 | 3 | 2 | 5 | 21:15 | 11 |
6
|
FC Speranta Drochia | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:29 | 1 |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC SHERIFF TIRASPOL 2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 28:5 | 19 |
2
|
FC Olimp Comrat | 8 | 6 | 0 | 2 | 20:8 | 18 |
3
|
Sporting Trestieni | 8 | 5 | 1 | 2 | 13:8 | 16 |
4
|
FCM Ungheni | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:18 | 11 |
5
|
Flacara Falesti | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:20 | 10 |
6
|
FC Iskra Ribnita | 7 | 3 | 0 | 4 | 10:10 | 9 |
7
|
Real Succes | 7 | 1 | 1 | 5 | 11:17 | 4 |
8
|
FC DINAMO AUTO | 7 | 0 | 0 | 7 | 0:21 | 0 |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CF Gagauziya | ||||||
|
Csct Saksan | ||||||
|
CF Sparta Selemet | ||||||
|
FC Floreşti | ||||||
|
FC VICTORIA | ||||||
|
FC Speranta Drochia |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC SHERIFF TIRASPOL 2 | ||||||
|
FCM Ungheni | ||||||
|
FC DINAMO AUTO | ||||||
|
FC Olimp Comrat | ||||||
|
Sporting Trestieni | ||||||
|
Flacara Falesti | ||||||
|
Real Succes | ||||||
|
FC Iskra Ribnita |
Liga 1 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Csct Saksan | ||||||
|
CF Sparta Selemet | ||||||
|
CF Gagauziya | ||||||
|
FC Floreşti | ||||||
|
FC VICTORIA | ||||||
|
FC Speranta Drochia |
Liga 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC SHERIFF TIRASPOL 2 | ||||||
|
FCM Ungheni | ||||||
|
FC DINAMO AUTO | ||||||
|
FC Olimp Comrat | ||||||
|
Sporting Trestieni | ||||||
|
Flacara Falesti | ||||||
|
Real Succes | ||||||
|
FC Iskra Ribnita |