Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
51.8
Algemene spelersbeoordeling
86.8 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Balsa Popovic | G | 22 | ||
22 | Nenad Marinković | D | 31 | 0,2M+ | |
15 | Aleksandar Djermanovic | D | |||
13 | Nikola Vujadinović | D | 37 | 0,1M+ | 49.5 |
20 | Srdjan Nikolic | D | 23 | ||
45 | Nikola Mituljikic | M | 20 | ||
8 | Ognjen Ilić | M | 24 | ||
6 | Dušan Plavšić | M | 31 | 0,3M+ | |
27 | Jovan Mituljikic | M | 20 | 48.5 | |
10 | Saša Marković | M | 32 | 1,0M+ | 57.3 |
7 | Dejan Georgijević | F | 29 | 0,3M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
93 | Nikola Simonovic | G | 23 | ||
5 | Darko Gojković | D | 35 | 0,1M+ | |
4 | Vuk Bogdanovic | D | 21 | ||
19 | Filip Minić | M | |||
91 | Marko Stankovic | M | |||
66 | Bogdan Mojsilović | M | |||
14 | Luka Mićić | F | 28 | 0,1M+ | |
99 | Dragan Stoisavljevic | F | 19 | ||
23 | Admir Ademi | F | |||
77 | Filip Halabrin |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
49.2
Algemene spelersbeoordeling
76.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
94 | Dejan Stanivuković | G | 29 | 0,1M+ | 50.1 |
15 | Nikola Janković | D | 30 | 0,3M+ | 48.5 |
26 | Ivan Tatomirović | D | 34 | 0,1M+ | |
5 | Nikola Vasiljevic | D | 32 | 0,2M+ | 49.1 |
3 | Ognjen Marinkovic | D | |||
25 | Nemanja Nikolić | M | 35 | 0,8M+ | 50.5 |
27 | Janko Jevremovic | F | |||
7 | Mile Savković | M | 31 | 0,2M+ | |
21 | Jordan Jovanović | M | 30 | ||
10 | Miloš Filipović | M | 33 | 0,4M+ | 52.1 |
9 | Nikola Furtula | F | 24 | ||
Plaatsvervanger | |||||
18 | Tomas Trajkovic | G | |||
13 | Nenad Kočović | D | 28 | 0,2M+ | 46.5 |
16 | Suwa Yuma | D | 23 | ||
23 | Danko Kiković | M | 29 | 0,2M+ | 47.9 |
29 | Vukašin Radosavljević | M | 16 | ||
19 | Vukasin Braunovic | M | |||
8 | Krsta Đorđević | M | 30 | 0,2M+ | |
11 | Luka Cvetićanin | F | 20 | 0,3M+ |
Evenementen: OFK Belgrado
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-06 | Dynamo Moscow - OFK Belgrado | - | |
2024-07-04 | CSKA Moskou - OFK Belgrado | - | |
2024-06-22 | OFK Belgrado - FK Decic Tuzi | 1 - 0 | |
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | OFK Belgrado - Sremska Mitrovica | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | RFK Grafičar Beograd - OFK Belgrado | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | OFK Belgrado - FK Smederevo | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | Macva Sabac - OFK Belgrado | 2 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.75
|
3.3
|
4.2
|
Click on the odds to view the odds history
OFK Belgrado - FK Kolubara Lazarevac
Servië, Prva Liga, match OFK Belgrado - FK Kolubara Lazarevac, starttijd 2024-03-17 13:00:00 internationale tijd.
OFK Belgrado en FK Kolubara Lazarevac neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Kolubara Lazarevac
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | OFK Vršac - FK Kolubara Lazarevac | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Kolubara Lazarevac - FK Sloboda Uzice | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Kolubara Lazarevac - GFK Dubočica Leskovac | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-04 | FK Kolubara Lazarevac - FK Radnički Novi Beograd | 2 - 1 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |