Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
48.4
Algemene spelersbeoordeling
67.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Luka Tasic | G | |||
4 | Jovan Mitrović | D | |||
19 | Lazar Vukovic | D | 25 | 50.5 | |
70 | Slaviša Stojanović | F | 34 | 0,3M+ | 49.1 |
40 | Nemanja Vidić | M | 34 | 0,2M+ | |
31 | Aleksandar Desančić | M | 27 | 0,2M+ | 49.1 |
77 | Dragan Radosavljevic | M | |||
8 | Miroslav Maričić | M | 25 | 0,3M+ | 49.1 |
29 | Stefan Tesic | M | 19 | ||
22 | Milan Janjić | M | 31 | 0,2M+ | 49.5 |
7 | Nikola Popović | F | 29 | 0,2M+ | 47.7 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Aleksa Milojević | G | 23 | 0,2M+ | 42.3 |
16 | Dusan Vrbic | D | |||
2 | Djordje Kukolj | D | |||
18 | Ognjen Abramusic | M | 18 | ||
23 | Toplica Grbovic | M | |||
10 | Nemanja Subotić | M | 31 | 0,4M+ | 47.1 |
21 | Marko Stojanovic | M | 25 | 48.5 | |
11 | Luka Đorđević | M | 22 | ||
5 | Stefan Gajilovic | M | 19 | ||
25 | Vasilije Janjić | M | 28 | 0,3M+ | 49.1 |
96 | Lazar Milošev | F | 27 | 0,2M+ | 50.1 |
Startopstellingen bevestigd
3-4-2-1
Opstelling formaties
51.7
Algemene spelersbeoordeling
82.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
41 | Aleksa Jordanov | G | 21 | ||
77 | Veljko Mijailovic | D | 22 | ||
17 | Vukašin Bulatović | D | |||
3 | Nemanja Jovičić | D | |||
30 | Nikola Žakula | M | 31 | 0,2M+ | 51.9 |
22 | Igor Maksimović | M | 24 | 0,1M+ | 52.3 |
11 | Abel Abah | M | |||
14 | Adonija Ouanda | D | |||
5 | Filip Bačkulja | D | 19 | ||
9 | Marko Mirić | F | 36 | 0,2M+ | 49.5 |
99 | Savo Arambasic | F | 22 | ||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
33 | Janko Barac | G | 18 | ||
23 | Toheeb Dare Bamigboye | D | |||
32 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
6 | Vladimir Tomovic | D | |||
19 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
10 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
88 | Nemanja Milosevic | M | |||
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
18 | Djordje Popovic | F |
Evenementen: FK Indija
Superliga | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-03 | FK Železničar Pančevo - FK Indija | 2 - 0 | |
2024-05-30 | FK Indija - FK Železničar Pančevo | 1 - 2 | |
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Indija - RFK Grafičar Beograd | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | Macva Sabac - FK Indija | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Indija - Sremska Mitrovica | 0 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.83
|
3.1
|
4
|
Click on the odds to view the odds history
FK Indija - FK Metalac GM
Servië, Prva Liga, match FK Indija - FK Metalac GM, starttijd 2024-03-23 14:00:00 internationale tijd.
FK Indija en FK Metalac GM neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Metalac GM
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - FK Metalac GM | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Metalac GM - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - FK Metalac GM | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |