Evenementen: MKP Kotwica Kolobrzeg
Club Friendly Games | |||
2024-06-30 | GKS Piast Gliwice - MKP Kotwica Kolobrzeg | - | |
2024-06-22 | Chojnice - MKP Kotwica Kolobrzeg | Uitgesteld | |
II Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-25 | MKS Sandecja Nowy Sacz - MKP Kotwica Kolobrzeg | 3 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-19 | MKP Kotwica Kolobrzeg - KS Hutnik Krakow SSA | 2 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-11 | KKS 1925 Kalisz - MKP Kotwica Kolobrzeg | 0 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-03 | MKP Kotwica Kolobrzeg - Stomil Olsztyn | 2 - 0 |
MKP Kotwica Kolobrzeg - Zagłębie Lubin II
Polen, II Liga, match MKP Kotwica Kolobrzeg - Zagłębie Lubin II, starttijd 2024-03-24 16:15:00 internationale tijd.
MKP Kotwica Kolobrzeg en Zagłębie Lubin II neemt deel aan het kampioenschap II Liga, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zagłębie Lubin II
II Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-25 | ZKS Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin II | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-19 | Zagłębie Lubin II - ŁKS Łódź II | 1 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-11 | Zagłębie Lubin II - KS Wisla Pulawy | 2 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-05 | Zagłębie Lubin II - Pogon Siedlce | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | GKS Jastrzebie Zdroj - Zagłębie Lubin II | 1 - 0 |
Klassement
II Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogon Siedlce | 34 | 16 | 10 | 8 | 57:45 | 58 |
2
|
MKP Kotwica Kolobrzeg | 34 | 16 | 8 | 10 | 61:45 | 56 |
3
|
KKS 1925 Kalisz | 34 | 15 | 10 | 9 | 48:32 | 55 |
4
|
ZKS Stal Stalowa Wola | 34 | 15 | 9 | 10 | 44:38 | 54 |
5
|
Chojnice | 34 | 15 | 9 | 10 | 49:44 | 54 |
6
|
KS Polonia Bytom SA | 34 | 14 | 11 | 9 | 56:48 | 53 |
7
|
Radunia Stężyca | 34 | 13 | 11 | 10 | 48:45 | 50 |
8
|
KS Hutnik Krakow SSA | 34 | 13 | 10 | 11 | 47:43 | 49 |
9
|
Zagłębie Lubin II | 34 | 13 | 7 | 14 | 48:47 | 46 |
10
|
ŁKS Łódź II | 34 | 12 | 9 | 13 | 46:48 | 45 |
11
|
GKS Jastrzebie Zdroj | 34 | 11 | 10 | 13 | 43:48 | 43 |
12
|
KS Wisla Pulawy | 34 | 9 | 14 | 11 | 48:50 | 41 |
13
|
PKS Olimpia Elblag | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:46 | 40 |
14
|
Olimpia Grudziadz | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:42 | 40 |
15
|
Skra Czestochowa | 34 | 10 | 10 | 14 | 40:43 | 40 |
16
|
Lech Poznań II | 34 | 10 | 9 | 15 | 34:50 | 39 |
17
|
MKS Sandecja Nowy Sacz | 34 | 9 | 8 | 17 | 35:48 | 35 |
18
|
Stomil Olsztyn | 34 | 9 | 7 | 18 | 30:42 | 34 |