SC Olhanense - Guia FC (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SC Olhanense
A.F. Algarve II Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-18 | SC Olhanense - Armacenenses | 5 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-11 | Imortal DC B - SC Olhanense | 0 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-04 | Guia FC - SC Olhanense | 2 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-27 | SC Olhanense - Moncarapachense B | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-20 | JS Campinense - SC Olhanense | 0 - 3 |
Serie 5
Algemeen
SC Olhanense Less than 4.5 cards 9 van 9
Guia FC Zeges 5
Guia FC Geen nederlagen 9
Guia FC Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Guia FC Less than 4.5 cards 10 van 10
SC Olhanense - Guia FC
Portugal Amateur, A.F. Algarve II Divisão, match SC Olhanense - Guia FC, starttijd 2024-03-23 16:00:00 internationale tijd.
SC Olhanense en Guia FC neemt deel aan het kampioenschap A.F. Algarve II Divisão, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Guia FC
A.F. Algarve II Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-18 | Guia FC - Moncarapachense B | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-11 | Armacenenses - Guia FC | 1 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-04 | Guia FC - SC Olhanense | 2 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-27 | Guia FC - JS Campinense | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-20 | Imortal DC B - Guia FC | 2 - 5 |
Klassement
A.F. Algarve II Divisão - Barlavento 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guia FC | 18 | 14 | 3 | 1 | 57:12 | 45 |
2
|
Imortal DC B | 18 | 13 | 4 | 1 | 53:18 | 43 |
3
|
Armacenenses | 18 | 14 | 1 | 3 | 55:15 | 43 |
4
|
UD Messinense | 18 | 8 | 3 | 7 | 31:28 | 27 |
5
|
GD Lagoa B | 18 | 6 | 7 | 5 | 31:30 | 25 |
6
|
FC Ferreiras B | 18 | 6 | 6 | 6 | 35:32 | 24 |
7
|
CD Odiáxere | 18 | 6 | 0 | 12 | 32:54 | 18 |
8
|
ED Bensafrim | 18 | 4 | 2 | 12 | 33:54 | 14 |
9
|
GDR Alvorense | 18 | 3 | 3 | 12 | 24:48 | 12 |
10
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | 18 | 1 | 1 | 16 | 13:73 | 4 |
A.F. Algarve II Divisão - Sotavento 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 16 | 13 | 1 | 2 | 47:18 | 40 |
2
|
Moncarapachense B | 16 | 10 | 3 | 3 | 37:20 | 33 |
3
|
JS Campinense | 16 | 10 | 3 | 3 | 33:20 | 33 |
4
|
UDR Sambrasense | 16 | 10 | 3 | 3 | 41:14 | 33 |
5
|
Quarteira SC | 16 | 8 | 2 | 6 | 37:28 | 26 |
6
|
Sport Faro e Benfica | 16 | 7 | 1 | 8 | 31:28 | 22 |
7
|
Louletano DC B | 16 | 3 | 2 | 11 | 20:41 | 11 |
8
|
4 ao Cubo ADO Olhão | 16 | 3 | 1 | 12 | 24:45 | 10 |
9
|
CD Marítimo Olhanense | 16 | 0 | 0 | 16 | 7:63 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Guia FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Armacenenses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Moncarapachense B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
JS Campinense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Imortal DC B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Louletano DC B | 6 | 4 | 1 | 1 | 20:11 | 13 |
2
|
CD Odiáxere | 6 | 3 | 1 | 2 | 18:17 | 10 |
3
|
ED Bensafrim | 6 | 2 | 0 | 4 | 20:21 | 6 |
4
|
4 ao Cubo ADO Olhão | 6 | 1 | 2 | 3 | 15:24 | 5 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 |
2
|
GDR Alvorense | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
3
|
CD Marítimo Olhanense | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | 3 |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 10 | 7 | 2 | 1 | 23:8 | 23 |
2
|
Moncarapachense B | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
3
|
Guia FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 20:16 | 17 |
4
|
Armacenenses | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 15 |
5
|
JS Campinense | 10 | 3 | 0 | 7 | 13:18 | 9 |
6
|
Imortal DC B | 10 | 0 | 0 | 10 | 12:31 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quarteira SC | 10 | 10 | 0 | 0 | 31:6 | 30 |
2
|
UDR Sambrasense | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:12 | 22 |
3
|
Sport Faro e Benfica | 9 | 5 | 1 | 3 | 22:14 | 16 |
4
|
FC Ferreiras B | 10 | 4 | 0 | 6 | 10:19 | 12 |
5
|
GD Lagoa B | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:28 | 4 |
6
|
UD Messinense | 9 | 0 | 1 | 8 | 6:24 | 1 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Louletano DC B | ||||||
|
4 ao Cubo ADO Olhão | ||||||
|
ED Bensafrim | ||||||
|
CD Odiáxere |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | ||||||
|
GDR Alvorense | ||||||
|
CD Marítimo Olhanense |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Olhanense | ||||||
|
Guia FC | ||||||
|
Armacenenses | ||||||
|
Moncarapachense B | ||||||
|
JS Campinense | ||||||
|
Imortal DC B |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sport Faro e Benfica | ||||||
|
Quarteira SC | ||||||
|
FC Ferreiras B | ||||||
|
GD Lagoa B | ||||||
|
UD Messinense | ||||||
|
UDR Sambrasense |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Louletano DC B | ||||||
|
4 ao Cubo ADO Olhão | ||||||
|
ED Bensafrim | ||||||
|
CD Odiáxere |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | ||||||
|
GDR Alvorense | ||||||
|
CD Marítimo Olhanense |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Olhanense | ||||||
|
Guia FC | ||||||
|
Armacenenses | ||||||
|
Moncarapachense B | ||||||
|
JS Campinense | ||||||
|
Imortal DC B |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sport Faro e Benfica | ||||||
|
Quarteira SC | ||||||
|
FC Ferreiras B | ||||||
|
GD Lagoa B | ||||||
|
UD Messinense | ||||||
|
UDR Sambrasense |