FC Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Volga Ulyanovsk
Club Friendly Games | |||
2024-06-28 | SK Rotor - FC Volga Ulyanovsk | 2 - 0 | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | FC Volga Ulyanovsk - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | FC Tekstilshchik Ivanovo - FC Volga Ulyanovsk | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | FC Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | FC Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | 4 - 0 |
FC Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk
Rusland, 2. Liga, Division A, match FC Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk, starttijd 2024-03-23 11:00:00 internationale tijd.
FC Volga Ulyanovsk en Avangard Kursk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Avangard Kursk
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-01 | FC Dynamo Bryansk - Avangard Kursk | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | Avangard Kursk - Irtysh Omsk | 1 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | Khimik Dzerzhinsk - Avangard Kursk | 1 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | FC Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | Avangard Kursk - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 2 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | FC Tekstilshchik Ivanovo - Avangard Kursk | 1 - 0 |
Klassement
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
FC Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Chertanovo Moscow | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
FK Salyut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |