AS Internațional Brebeni - CSO FC Olt Scornicești II (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Internațional Brebeni
Liga 5 Olt | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | AS Internațional Brebeni - ACS Valea Oltului Ipotești | 3 - 6 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-28 | AS Vulturelul Poboru - AS Internațional Brebeni | 7 - 2 | |
Ronde 20 | |||
2024-04-21 | AS Internațional Brebeni - AS Milcov 2020 | 1 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-04-14 | AS Voința Margineni - AS Internațional Brebeni | geannuleerd | |
Ronde 18 | |||
2024-04-07 | AS Internațional Brebeni - CSC Viitorul Bărăști | 1 - 5 |
AS Internațional Brebeni - CSO FC Olt Scornicești II
Romania Amateur, Liga 5 Olt, match AS Internațional Brebeni - CSO FC Olt Scornicești II, starttijd 2024-03-24 12:30:23 internationale tijd.
AS Internațional Brebeni en CSO FC Olt Scornicești II neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Olt, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CSO FC Olt Scornicești II
Liga 5 Olt | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | CSO FC Olt Scornicești II - AS Milcov 2020 | 2 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-28 | AS Voința Margineni - CSO FC Olt Scornicești II | 1 - 6 | |
Ronde 20 | |||
2024-04-21 | CSO FC Olt Scornicești II - CSC Viitorul Bărăști | 0 - 6 | |
Ronde 19 | |||
2024-04-14 | ACS Lupii Profa - CSO FC Olt Scornicești II | geannuleerd | |
Ronde 18 | |||
2024-04-07 | AS Recolta Balteni - CSO FC Olt Scornicești II | 3 - 0 |
Klassement
Liga 5 Olt - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 22 | 21 | 0 | 1 | 133:20 | 63 |
2
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 22 | 18 | 1 | 3 | 78:35 | 55 |
3
|
CSC Viitorul Bărăști | 22 | 16 | 1 | 5 | 83:41 | 49 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 22 | 15 | 1 | 6 | 70:43 | 46 |
5
|
AS Internațional Brebeni | 22 | 13 | 0 | 9 | 60:51 | 39 |
6
|
AS Milcov 2020 | 22 | 13 | 0 | 9 | 58:47 | 39 |
7
|
CSO FC Olt Scornicești II | 22 | 8 | 1 | 13 | 40:55 | 25 |
8
|
AS Voința Margineni | 22 | 6 | 3 | 13 | 41:64 | 21 |
9
|
AS Vulturelul Poboru | 22 | 6 | 0 | 16 | 38:68 | 18 |
10
|
AS Recolta Movileni | 22 | 6 | 1 | 15 | 27:67 | 16 |
11
|
AS Recolta Balteni | 22 | 4 | 2 | 16 | 30:74 | 14 |
12
|
AS Avântul Oporelu | 22 | 0 | 2 | 20 | 17:110 | 2 |
Liga 5 Olt - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Voineasa | 20 | 15 | 2 | 3 | 85:39 | 47 |
2
|
AS Ceramica Oboga | 20 | 14 | 3 | 3 | 58:29 | 45 |
3
|
AS FC Birza | 20 | 14 | 0 | 6 | 55:40 | 42 |
4
|
ACS Victoria Dobrun | 20 | 11 | 2 | 7 | 54:40 | 35 |
5
|
AS Viitorul Leotești | 20 | 10 | 1 | 9 | 41:39 | 31 |
6
|
AS Speranța Sopârlița 2020 | 20 | 9 | 2 | 9 | 42:42 | 29 |
7
|
AS Rapid Piatra Olt | 20 | 8 | 4 | 8 | 44:34 | 28 |
8
|
AS Morunglav | 20 | 8 | 3 | 9 | 37:38 | 27 |
9
|
AS Branco Brâncoveni | 20 | 5 | 3 | 12 | 33:53 | 18 |
10
|
ACS Haiducii Iancu Jianu | 20 | 4 | 3 | 13 | 27:59 | 15 |
11
|
ACS Atletico Dranovatu | 20 | 0 | 1 | 19 | 15:78 | 1 |
Liga 5 Olt - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Șoimii Draghiceni | 22 | 16 | 1 | 5 | 66:28 | 49 |
2
|
AS Recolta Urzica | 22 | 15 | 3 | 4 | 60:23 | 48 |
3
|
ACS Gloria Vișina Veche | 22 | 13 | 6 | 3 | 65:29 | 45 |
4
|
AS Scărișoara | 22 | 13 | 3 | 6 | 64:38 | 42 |
5
|
ACS Oltul Tia Mare | 22 | 13 | 1 | 8 | 49:44 | 40 |
6
|
AS Columna Traian | 22 | 11 | 2 | 9 | 55:50 | 35 |
7
|
AS Viitorul Vladila | 22 | 8 | 4 | 10 | 55:55 | 28 |
8
|
AS Unirea Stoenești | 22 | 9 | 0 | 13 | 54:53 | 27 |
9
|
AS Cetatea Noua Vadastra | 22 | 6 | 3 | 13 | 44:51 | 21 |
10
|
AS Victoria Ianca | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:87 | 20 |
11
|
AS Vădăstrița | 22 | 5 | 0 | 17 | 34:77 | 15 |
12
|
ACS Valea Oltului Cilieni | 22 | 3 | 3 | 16 | 47:111 | 12 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 5 | 5 | 0 | 0 | 22:6 | 78 |
2
|
CSC Viitorul Bărăști | 6 | 4 | 0 | 2 | 20:17 | 61 |
3
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 6 | 2 | 0 | 4 | 17:22 | 61 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 5 | 0 | 0 | 5 | 6:20 | 46 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |