FC Mamer 32 - CS Grevenmacher (2-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Mamer 32
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | Alisontia Steinsel - FC Mamer 32 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | FC Mamer 32 - Atert Bissen | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | FC Mamer 32 - FC Jeunesse Canach | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Rumelange - FC Mamer 32 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | FC Mamer 32 - US Feulen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | US Sandweiler - FC Mamer 32 | 0 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | FC Mamer 32 - BLO-Weiss Medernach | 1 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | FC Koeppchen Wormeldange - FC Mamer 32 | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | FC Mamer 32 - Berdenia Berbourg | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-05 | Avenir Beggen - FC Mamer 32 | 3 - 2 |
FC Mamer 32 - CS Grevenmacher
Luxemburg, Promotion d'Honneur, match FC Mamer 32 - CS Grevenmacher, starttijd 2024-03-24 14:30:00 internationale tijd.
FC Mamer 32 en CS Grevenmacher neemt deel aan het kampioenschap Promotion d'Honneur, Luxemburg.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Grevenmacher
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | CS Grevenmacher - Residence Walferdange | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | US Hostert - CS Grevenmacher | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | CS Grevenmacher - FC Rodange 91 | 1 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-05 | Alisontia Steinsel - CS Grevenmacher | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-28 | CS Grevenmacher - BLO-Weiss Medernach | 3 - 0 |
Klassement
Promotion d Honneur 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Bettembourg | 30 | 18 | 4 | 9 | 68:44 | 57 |
2
|
FC Rodange 91 | 30 | 17 | 4 | 9 | 67:52 | 55 |
3
|
Rumelange | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:51 | 50 |
4
|
US Hostert | 30 | 13 | 10 | 8 | 69:52 | 49 |
5
|
Etzella Ettelbruck | 30 | 13 | 9 | 8 | 46:26 | 48 |
6
|
Berdenia Berbourg | 30 | 12 | 6 | 12 | 38:41 | 42 |
7
|
FC Koeppchen Wormeldange | 30 | 12 | 4 | 14 | 41:43 | 40 |
8
|
Alisontia Steinsel | 30 | 11 | 7 | 12 | 48:53 | 40 |
9
|
Avenir Beggen | 30 | 11 | 6 | 13 | 40:51 | 39 |
10
|
FC Mamer 32 | 30 | 10 | 8 | 12 | 54:49 | 38 |
11
|
FC Jeunesse Canach | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:54 | 37 |
12
|
Residence Walferdange | 30 | 8 | 12 | 10 | 56:57 | 36 |
13
|
FC Lorentzweiler | 30 | 9 | 9 | 12 | 49:54 | 36 |
14
|
Yellow Boys Weiler-La-Tour | 30 | 8 | 11 | 11 | 53:65 | 35 |
15
|
CS Grevenmacher | 30 | 9 | 7 | 14 | 54:64 | 34 |
16
|
BLO-Weiss Medernach | 30 | 6 | 7 | 17 | 43:71 | 25 |