NK Rudar Mihovljan - NK Milengrad 2005 Budinščina (7-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Rudar Mihovljan
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-12 | NK Sloga Konjščina - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Rudar Mihovljan - NK Toplice Krapinske Toplice | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Milengrad 2005 Budinščina - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Rudar Mihovljan - NK Omladinac Dubrovčan | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Vatrogasac Brezova - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Zagorec Veliko Trgovišće - NK Rudar Mihovljan | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Rudar Mihovljan - NK Đalski Gubaševo | 2 - 0 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | NK Lobor - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-12 | NK Rudar Mihovljan - NK Omladinac Dubrovčan | 7 - 1 |
NK Rudar Mihovljan - NK Milengrad 2005 Budinščina
Croatia Amateur, 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, match NK Rudar Mihovljan - NK Milengrad 2005 Budinščina, starttijd 2024-03-24 14:00:00 internationale tijd.
NK Rudar Mihovljan en NK Milengrad 2005 Budinščina neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Milengrad 2005 Budinščina
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | NK Vatrogasac Brezova - NK Milengrad 2005 Budinščina | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Omladinac Dubrovčan - NK Milengrad 2005 Budinščina | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Milengrad 2005 Budinščina - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Zagorec Veliko Trgovišće - NK Milengrad 2005 Budinščina | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Milengrad 2005 Budinščina - NK Đalski Gubaševo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | NK Desinić - NK Milengrad 2005 Budinščina | 5 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Milengrad 2005 Budinščina - NK Mladost Belec | 4 - 3 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Milengrad 2005 Budinščina - NK Đalski Gubaševo | 0 - 2 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Mladost Marija Bistrica - NK Milengrad 2005 Budinščina | 4 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | NK Milengrad 2005 Budinščina - NK Toplice Krapinske Toplice | 1 - 3 |
Klassement
2. ŽNL Krapinsko-zagorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 20 | 16 | 1 | 3 | 59:17 | 49 |
2
|
NK Vatrogasac Brezova | 20 | 11 | 5 | 4 | 72:35 | 38 |
3
|
NK Sloga Konjščina | 20 | 11 | 4 | 5 | 50:32 | 37 |
4
|
NK Mladost Belec | 20 | 10 | 4 | 6 | 51:29 | 34 |
5
|
NK Rudar Mihovljan | 20 | 9 | 5 | 6 | 52:38 | 32 |
6
|
NK Lobor | 20 | 8 | 5 | 7 | 45:40 | 29 |
7
|
NK Đalski Gubaševo | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:32 | 26 |
8
|
NK Desinić | 20 | 6 | 3 | 11 | 34:54 | 21 |
9
|
NK Toplice Krapinske Toplice | 20 | 5 | 4 | 11 | 22:47 | 19 |
10
|
NK Milengrad 2005 Budinščina | 20 | 4 | 2 | 14 | 32:83 | 14 |
11
|
NK Omladinac Dubrovčan | 20 | 1 | 6 | 13 | 25:66 | 9 |