Hart Academy FC - Elite United FC , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Hart Academy FC
GFA Second Division | |||
2024-05-28 | Latrikunda United - Hart Academy FC | 1 - 2 | |
2024-05-08 | Immigration FC - Hart Academy FC | 0 - 0 | |
2024-05-01 | Gambia Ports Authority - Hart Academy FC | 1 - 1 | |
2024-04-24 | Hart Academy FC - BK Milan | 0 - 2 | |
2024-04-19 | Kanifing East FC - Hart Academy FC | 0 - 0 |
Hart Academy FC - Elite United FC
Gambia, GFA Second Division, match Hart Academy FC - Elite United FC, starttijd 2024-03-27 16:30:57 internationale tijd.
Hart Academy FC en Elite United FC neemt deel aan het kampioenschap GFA Second Division, Gambia.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Elite United FC
GFA Second Division | |||
2024-05-26 | BK Milan - Elite United FC | geannuleerd | |
2024-05-02 | Gamtel FC - Elite United FC | 0 - 1 | |
2024-04-25 | Elite United FC - Wagadu FC | 1 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-18 | Serekunda United - Elite United FC | 2 - 2 | |
2024-04-14 | Unique Global FC - Elite United FC | 0 - 0 |
Klassement
GFF Second Division 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Banjul Hawks FC | 25 | 11 | 11 | 3 | 32:15 | 44 |
2
|
Gambian Dutch Lions | 23 | 12 | 6 | 5 | 21:10 | 42 |
3
|
Hart Academy FC | 24 | 10 | 11 | 3 | 28:16 | 41 |
4
|
BK Milan | 27 | 10 | 11 | 6 | 30:22 | 41 |
5
|
Gambia Ports Authority | 24 | 10 | 9 | 5 | 23:17 | 39 |
6
|
Tallinding United | 28 | 10 | 9 | 9 | 25:22 | 39 |
7
|
FC Gunjur United | 25 | 10 | 7 | 8 | 32:26 | 37 |
8
|
Serekunda United | 26 | 9 | 8 | 9 | 27:32 | 35 |
9
|
Latrikunda United | 27 | 7 | 13 | 7 | 21:21 | 34 |
10
|
Kanifing East FC | 26 | 7 | 12 | 7 | 22:22 | 33 |
11
|
Elite United FC | 21 | 7 | 11 | 3 | 23:17 | 32 |
12
|
Gamtel FC | 26 | 7 | 11 | 8 | 30:32 | 32 |
13
|
Unique Global FC | 27 | 6 | 11 | 10 | 26:31 | 29 |
14
|
Medina United FA | 25 | 6 | 10 | 9 | 16:21 | 28 |
15
|
Wagadu FC | 25 | 5 | 9 | 11 | 23:30 | 24 |
16
|
Jam City FC | 24 | 5 | 7 | 12 | 21:36 | 22 |
17
|
Jarra West FC | 24 | 2 | 12 | 10 | 14:29 | 18 |
18
|
Immigration FC | 23 | 3 | 8 | 12 | 16:31 | 17 |