SC United - SV Atlantico Deportivo (14-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SC United
Division de Honor | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-09 | SC United - SV Unistars | 4 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-05 | SV Atlantico Deportivo - SC United | 1 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-01 | SC United - Bubali | 1 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-22 | SV Caiquetio - SC United | 2 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-14 | SC United - C.D. Rooi Afo | 2 - 0 |
SC United - SV Atlantico Deportivo
Aruba, Division de Honor, match SC United - SV Atlantico Deportivo, starttijd 2024-03-27 00:00:00 internationale tijd.
SC United en SV Atlantico Deportivo neemt deel aan het kampioenschap Division de Honor, Aruba.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Atlantico Deportivo
Division de Honor | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-05 | SV Atlantico Deportivo - SC United | 1 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-30 | SV Atlantico Deportivo - SV Caiquetio | 2 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-22 | SV Unistars - SV Atlantico Deportivo | 6 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-16 | Bubali - SV Atlantico Deportivo | 9 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-08 | SV Atlantico Deportivo - C.D. Rooi Afo | 0 - 4 |
Klassement
Division di Honor 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Dakota | 9 | 7 | 2 | 0 | 26:9 | 23 |
2
|
SV Britannia Piedra Plat | 9 | 6 | 3 | 0 | 24:3 | 21 |
3
|
SV Racing Club Aruba Solito | 9 | 5 | 3 | 1 | 20:8 | 18 |
4
|
SV River Plate Aruba | 9 | 4 | 3 | 2 | 21:9 | 15 |
5
|
SV Deportivo Nacional Palm Beach | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:18 | 13 |
6
|
SV Estrella Papilon | 9 | 4 | 0 | 5 | 20:27 | 12 |
7
|
SV La Fama Savaneta | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:11 | 10 |
8
|
Bubali | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:25 | 10 |
9
|
SV Atletico Santa Fe | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:31 | 3 |
10
|
SV Caiquetio | 9 | 0 | 2 | 7 | 5:22 | 2 |
Division Honor Oro 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Dakota | 10 | 7 | 3 | 0 | 29:6 | 24 |
2
|
SV Britannia Piedra Plat | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:12 | 17 |
3
|
SV Deportivo Nacional Palm Beach | 10 | 4 | 4 | 2 | 19:15 | 16 |
4
|
SV Estrella Papilon | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:26 | 13 |
5
|
SV Racing Club Aruba Solito | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:7 | 12 |
6
|
SV River Plate Aruba | 10 | 0 | 1 | 9 | 6:33 | 1 |
Division Plata 2A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC United | 10 | 8 | 0 | 2 | 37:15 | 24 |
2
|
SV Unistars | 10 | 8 | 0 | 2 | 35:14 | 24 |
3
|
Bubali | 10 | 6 | 0 | 4 | 22:7 | 18 |
4
|
SV Caiquetio | 10 | 5 | 0 | 5 | 20:19 | 15 |
5
|
C.D. Rooi Afo | 10 | 3 | 0 | 7 | 14:22 | 9 |
6
|
SV Atlantico Deportivo | 10 | 0 | 0 | 10 | 6:57 | 0 |
Division Plata 2B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV La Fama Savaneta | 10 | 10 | 0 | 0 | 65:6 | 30 |
2
|
SV Atletico Santa Fe | 10 | 6 | 1 | 3 | 29:19 | 19 |
3
|
Jong Aruba | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:23 | 16 |
4
|
SV Independiente Caravel Angochi | 10 | 3 | 0 | 7 | 14:32 | 9 |
5
|
SV Sportboys Aruba | 10 | 2 | 1 | 7 | 14:32 | 7 |
6
|
SV Real Koyari | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:36 | 7 |
Division Oro Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Dakota | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | 7 |
2
|
SV Britannia Piedra Plat | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
3
|
SV Deportivo Nacional Palm Beach | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 4 |
4
|
SV Estrella Papilon | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:17 | 0 |
Division Oro Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SV Britannia Piedra Plat | ||||||
|
SV Dakota |
Division Oro Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SV Britannia Piedra Plat | ||||||
|
SV Dakota |