Rzekunianka Rzekuń - GKS Strzegowo (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Rzekunianka Rzekuń
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | MKS Ciechanów - Rzekunianka Rzekuń | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Rzekunianka Rzekuń - Opia Opinogóra | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Opia Opinogóra - Rzekunianka Rzekuń | 0 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Rzekunianka Rzekuń - GKS Comfort Gumino | 11 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Rzekunianka Rzekuń - Kurpik Kadzidło | 3 - 1 |
Rzekunianka Rzekuń - GKS Strzegowo
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, match Rzekunianka Rzekuń - GKS Strzegowo, starttijd 2024-03-29 15:00:20 internationale tijd.
Rzekunianka Rzekuń en GKS Strzegowo neemt deel aan het kampioenschap Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GKS Strzegowo
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | GKS Strzegowo - Gladiator Słoszewo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Kurpik Kadzidło - GKS Strzegowo | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sona Nowe Miasto - GKS Strzegowo | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GKS Strzegowo - Sona Nowe Miasto | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Tęcza Ojrzeń - GKS Strzegowo | 1 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wkra Żuromin - GKS Strzegowo | 4 - 0 |
Klassement
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |