A.O. Imittos - A.O. Neopentelikos , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: A.O. Imittos
B EPS Athens | |||
Ronde 26 | |||
2024-04-21 | A.P.O. Orfeas Aigaleo - A.O. Imittos | 3 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-13 | A.O. Imittos - Lykoi Chaidariou | 2 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-30 | A.O. Imittos - A.O. Neopentelikos | geannuleerd | |
Ronde 22 | |||
2024-03-23 | AO Iliou - A.O. Imittos | 3 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-03-09 | A.O. Imittos - Eleftheroupoli F.C. | 4 - 2 |
A.O. Imittos - A.O. Neopentelikos
Greece Amateur, B EPS Athens, match A.O. Imittos - A.O. Neopentelikos, starttijd 2024-03-30 13:30:00 internationale tijd.
A.O. Imittos en A.O. Neopentelikos neemt deel aan het kampioenschap B EPS Athens, Greece Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: A.O. Neopentelikos
B EPS Athens | |||
Ronde 26 | |||
2024-04-20 | A.O. Neopentelikos - Atlas Kypselis F.C. | 4 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-14 | Amilla Peristeriou - A.O. Neopentelikos | 0 - 4 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-30 | A.O. Imittos - A.O. Neopentelikos | geannuleerd | |
Ronde 22 | |||
2024-03-23 | A.O. Neopentelikos - Anthoupoli | 1 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-03-10 | A.P.O. Orfeas Aigaleo - A.O. Neopentelikos | 3 - 1 |
Klassement
B EPS Athens - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.O. Vrilission | 25 | 17 | 5 | 3 | 55:20 | 56 |
2
|
AO Charavgiakos Ilioupolis | 25 | 18 | 1 | 6 | 48:17 | 55 |
3
|
Foinikas Peristeriou F.C. | 25 | 16 | 4 | 5 | 42:19 | 52 |
4
|
A.O. Lykovrysis | 25 | 14 | 5 | 6 | 39:20 | 47 |
5
|
PAO Alsoupolis | 25 | 11 | 9 | 5 | 33:22 | 42 |
6
|
PAO Kopsachilas Palaiou Falirou | 25 | 11 | 6 | 8 | 30:24 | 39 |
7
|
AO Asteras Zografou | 25 | 10 | 6 | 9 | 26:25 | 36 |
8
|
Chrisoupolis F.C. | 25 | 9 | 7 | 9 | 30:25 | 34 |
9
|
A.O. Panionios Kaisarianis | 25 | 8 | 9 | 8 | 25:25 | 33 |
10
|
GS Argiroupolis | 25 | 8 | 7 | 10 | 36:31 | 31 |
11
|
Aris Cholargou | 25 | 8 | 6 | 11 | 39:46 | 30 |
12
|
A.P.O. Iraklis Peristeriou | 25 | 7 | 6 | 12 | 22:27 | 27 |
13
|
Asteras Exarchion | 25 | 5 | 10 | 10 | 31:41 | 25 |
14
|
AO Terpsithea Glyfadas | 25 | 6 | 6 | 13 | 26:39 | 21 |
15
|
A.O.N. Argiroupolis | 25 | 4 | 8 | 13 | 24:38 | 20 |
16
|
Attalos Neas Filadelfias | 25 | 0 | 1 | 24 | 4:91 | 1 |
B EPS Athens - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.O. Trifilliakos | 25 | 16 | 6 | 3 | 62:21 | 54 |
2
|
Lykoi Chaidariou | 25 | 17 | 1 | 7 | 42:28 | 52 |
3
|
AO Kipoupolis | 25 | 14 | 9 | 2 | 54:20 | 51 |
4
|
PAO Atromitos Chalandriou | 25 | 15 | 4 | 6 | 59:29 | 49 |
5
|
AO Iliou | 25 | 13 | 6 | 6 | 51:32 | 45 |
6
|
A.P.O. Orfeas Aigaleo | 25 | 13 | 6 | 6 | 45:32 | 45 |
7
|
Anthoupoli | 25 | 11 | 6 | 8 | 45:28 | 39 |
8
|
A.O. Imittos | 25 | 9 | 8 | 8 | 30:29 | 35 |
9
|
Asteras Glyfadas FC | 25 | 9 | 5 | 11 | 36:39 | 32 |
10
|
A.O. Neopentelikos | 25 | 9 | 3 | 13 | 26:34 | 30 |
11
|
Eleftheroupoli F.C. | 25 | 8 | 5 | 12 | 37:40 | 29 |
12
|
Anagennisi Petroupolis F.C. | 25 | 7 | 8 | 10 | 37:44 | 29 |
13
|
Atlas Kypselis F.C. | 25 | 7 | 4 | 14 | 28:45 | 25 |
14
|
A.O. Kolonos | 25 | 7 | 4 | 14 | 25:43 | 25 |
15
|
A.S. Ippokratis | 25 | 5 | 3 | 17 | 20:61 | 18 |
16
|
Amilla Peristeriou | 25 | 1 | 0 | 24 | 23:95 | 3 |
B EPS Athens - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PAO Diagoras Driopideon Aigaleo | 25 | 17 | 6 | 2 | 50:19 | 57 |
2
|
A.P.O. Attikos | 25 | 17 | 6 | 2 | 44:11 | 57 |
3
|
Kamatero F.C. | 25 | 17 | 3 | 5 | 44:16 | 54 |
4
|
PO Psychikou | 25 | 16 | 5 | 4 | 50:19 | 53 |
5
|
A.O. Lavra Argiroupolis | 25 | 15 | 6 | 4 | 38:16 | 51 |
6
|
A.S. Papagou | 25 | 11 | 9 | 5 | 36:19 | 42 |
7
|
Iones Alimou | 25 | 13 | 3 | 9 | 36:20 | 42 |
8
|
Ao Kalamakiou | 25 | 12 | 4 | 9 | 29:31 | 40 |
9
|
P.A.S. Galatsi | 25 | 9 | 7 | 9 | 28:26 | 34 |
10
|
Elpida Agion Anargiron | 25 | 6 | 9 | 10 | 21:29 | 27 |
11
|
A.O. Koronida Galatsiou | 25 | 6 | 6 | 13 | 24:45 | 24 |
12
|
APO Ierapolis Aigaleo | 25 | 6 | 4 | 15 | 18:39 | 22 |
13
|
Ermis Irakliou | 25 | 6 | 4 | 15 | 29:52 | 22 |
14
|
AO Viron | 25 | 5 | 6 | 14 | 26:47 | 21 |
15
|
A.E. Doxa Gyzi | 25 | 2 | 3 | 20 | 23:55 | 9 |
16
|
A.O. Thriamvos Haidariou | 25 | 0 | 3 | 22 | 8:60 | 3 |