Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-2-1
Opstelling formaties
50.8
Algemene spelersbeoordeling
68.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
99 | Mišo Dubljanić | G | 23 | 0,0M+ | 49.3 |
22 | Aleksa Paic | D | |||
16 | Miodrag Pivas | M | |||
21 | Mirko Andric | D | |||
11 | Nemanja Doderovic | D | |||
8 | Dejan Milicevic | M | 31 | 0,6M+ | 50.5 |
77 | Marko Dimitrijevic | M | |||
38 | Zubairu Ibrahim | M | |||
20 | Stefan Denic | M | 21 | ||
10 | Danilo Miladinović | M | 19 | ||
90 | Kwaku Karikari | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Ivan Jovanovic | G | |||
3 | Stefan Golubović | D | 22 | 0,1M+ | |
30 | Ivan Radovanović | D | 35 | 2,3M+ | 52.5 |
44 | Kristijan Boskovic | D | |||
88 | Djordje Mitic | M | |||
4 | Luka Radivojevic | M | 24 | ||
18 | Strahinja Rakić | M | |||
9 | Igor Milanovic | M | |||
37 | Said Khamis | F | 23 | ||
27 | Uros Stevancevic | F | |||
19 | Branislav Runjajić | F |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
51.7
Algemene spelersbeoordeling
67.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
41 | Aleksa Jordanov | G | 21 | ||
77 | Veljko Mijailovic | D | 22 | ||
32 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
6 | Vladimir Tomovic | D | |||
3 | Nemanja Jovičić | D | |||
11 | Abel Abah | M | |||
22 | Igor Maksimović | M | 24 | 0,1M+ | 52.3 |
19 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
10 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
99 | Savo Arambasic | F | 22 | ||
9 | Marko Mirić | F | 36 | 0,2M+ | 49.5 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
33 | Janko Barac | G | 18 | ||
23 | Toheeb Dare Bamigboye | D | |||
14 | Adonija Ouanda | D | |||
17 | Vukašin Bulatović | D | |||
88 | Nemanja Milosevic | M | |||
30 | Nikola Žakula | M | 31 | 0,2M+ | 51.9 |
21 | Nemanja Nedeljković | M | |||
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
4 | Nikola Zivanovic | ||||
18 | Đorđe Popović | D |
Evenementen: FK Jedinstvo Ub
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Jedinstvo Ub - FK Smederevo | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | Sremska Mitrovica - FK Jedinstvo Ub | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Jedinstvo Ub - Macva Sabac | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | RFK Grafičar Beograd - FK Jedinstvo Ub | 2 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-01 | FK Jedinstvo Ub - FK Tekstilac Odžaci | 2 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.91
|
3.1
|
3.75
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 6
Algemeen
FK Metalac GM Met tegendoelpunten 4
FK Metalac GM Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 7
FK Metalac GM Less than 4.5 cards 9 van 10
FK Metalac GM Less than 10.5 corners 5 van 6
FK Jedinstvo Ub Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 6
FK Jedinstvo Ub Eerste team dat scoort 5 van 7
FK Jedinstvo Ub Less than 4.5 cards 7 van 9
FK Jedinstvo Ub Less than 10.5 corners 8 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
FK Jedinstvo Ub Geen nederlagen 3
FK Jedinstvo Ub - FK Metalac GM
Servië, Prva Liga, match FK Jedinstvo Ub - FK Metalac GM, starttijd 2024-03-29 14:00:00 internationale tijd.
FK Jedinstvo Ub en FK Metalac GM neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Metalac GM
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - FK Metalac GM | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Metalac GM - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - FK Metalac GM | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |