FK Mokra Gora Zubin Potok - Trepca Mitrovica (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Mokra Gora Zubin Potok
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-31 | FK Mokra Gora Zubin Potok - FK Sloga Kraljevo | 4 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Gruža - FK Mokra Gora Zubin Potok | 4 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-19 | Trepca Mitrovica - FK Mokra Gora Zubin Potok | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FK Mokra Gora Zubin Potok - FK Bane 1931 Raška | 6 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK Šumadija 1903 Kragujevac - FK Mokra Gora Zubin Potok | 2 - 0 |
FK Mokra Gora Zubin Potok - Trepca Mitrovica
Serbia Amateur, Zona Šumadijsko-Raška, match FK Mokra Gora Zubin Potok - Trepca Mitrovica, starttijd 2024-03-30 14:30:00 internationale tijd.
FK Mokra Gora Zubin Potok en Trepca Mitrovica neemt deel aan het kampioenschap Zona Šumadijsko-Raška, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Trepca Mitrovica
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | Trepca Mitrovica - FK Šumadija 1903 Kragujevac | 1 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Sloga Kraljevo - Trepca Mitrovica | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-19 | Trepca Mitrovica - FK Mokra Gora Zubin Potok | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FK Gruža - Trepca Mitrovica | 3 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK Bane 1931 Raška - Trepca Mitrovica | 2 - 2 |
Klassement
Zona Šumadijsko-Raška 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloga Kraljevo | 20 | 17 | 0 | 3 | 49:12 | 51 |
2
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:12 | 42 |
3
|
FK Bane 1931 Raška | 20 | 12 | 4 | 4 | 45:16 | 40 |
4
|
Trepca Mitrovica | 20 | 11 | 1 | 8 | 33:31 | 34 |
5
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 20 | 9 | 2 | 9 | 23:22 | 29 |
6
|
FK Gruža | 20 | 8 | 5 | 7 | 27:33 | 29 |
7
|
FK Budućnost Konarevo | 20 | 9 | 1 | 10 | 29:24 | 28 |
8
|
FK Polet Ratina | 20 | 9 | 1 | 10 | 24:34 | 28 |
9
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 20 | 6 | 3 | 11 | 14:30 | 21 |
10
|
FK Napredak Gračac | 20 | 4 | 1 | 15 | 15:46 | 13 |
11
|
FK Zastava Kragujevac | 20 | 1 | 1 | 18 | 16:55 | 4 |
12
|
FK Srbija Ilićevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Napredak Gračac | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
2
|
FK Budućnost Konarevo | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
3
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
4
|
FK Polet Ratina | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
5
|
FK Zastava Kragujevac | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:18 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 5 | 4 | 0 | 1 | 16:6 | 12 |
2
|
FK Gruža | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | 7 |
3
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:11 | 7 |
4
|
FK Sloga Kraljevo | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 7 |
5
|
Trepca Mitrovica | 5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | 4 |
6
|
FK Bane 1931 Raška | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:18 | 4 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Gruža | ||||||
|
Trepca Mitrovica | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | ||||||
|
FK Sloga Kraljevo |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Gruža | ||||||
|
Trepca Mitrovica | ||||||
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Sloga Kraljevo | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok |