NK Anton Kamnik - NK Ivančna Gorica (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Anton Kamnik
Regionalna Ljubljanska Liga | |||
Ronde 19 | |||
2024-04-20 | NK Arne Tabor 69 Ljubljana - NK Anton Kamnik | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-03-30 | NK Anton Kamnik - NK Ivančna Gorica | 1 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-24 | OŠ Olimpija Ljubljana - NK Anton Kamnik | geannuleerd | |
Ronde 14 | |||
2024-03-16 | NK Anton Kamnik - NK Cockta Kresnice | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2023-11-18 | NK Anton Kamnik - NK Mengo 28 Mengeš | 3 - 0 |
NK Anton Kamnik - NK Ivančna Gorica
Slovenia Amateur, Regionalna Ljubljanska Liga, match NK Anton Kamnik - NK Ivančna Gorica, starttijd 2024-03-30 16:00:22 internationale tijd.
NK Anton Kamnik en NK Ivančna Gorica neemt deel aan het kampioenschap Regionalna Ljubljanska Liga, Slovenia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Ivančna Gorica
Regionalna Ljubljanska Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-08 | NK Jevnica - NK Ivančna Gorica | geannuleerd | |
Ronde 19 | |||
2024-04-21 | NK Mengo 28 Mengeš - NK Ivančna Gorica | geannuleerd | |
Ronde 17 | |||
2024-04-07 | NK Ivančna Gorica - NK Zagorje | 1 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-03-30 | NK Anton Kamnik - NK Ivančna Gorica | 1 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-24 | NK Ivančna Gorica - NK IB 1975 Ljubljana | geannuleerd |
Klassement
Regionalna Ljubljanska Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ŠD NK Ljubljana | 19 | 14 | 2 | 3 | 68:31 | 44 |
2
|
Rudar Trbovlje | 19 | 14 | 1 | 4 | 50:27 | 43 |
3
|
NK IB 1975 Ljubljana | 19 | 12 | 3 | 4 | 49:20 | 39 |
4
|
NK Zagorje | 19 | 12 | 2 | 5 | 48:19 | 38 |
5
|
NŠ Bela krajina | 20 | 10 | 3 | 7 | 34:22 | 33 |
6
|
NK Trebnje | 19 | 9 | 4 | 6 | 34:29 | 31 |
7
|
NK Anton Kamnik | 19 | 8 | 3 | 8 | 35:41 | 27 |
8
|
NK Svoboda Kisovec | 19 | 8 | 3 | 8 | 35:29 | 27 |
9
|
NK Arne Tabor 69 Ljubljana | 19 | 8 | 2 | 9 | 31:25 | 26 |
10
|
NK Cockta Kresnice | 19 | 6 | 5 | 8 | 21:28 | 23 |
11
|
NK Jevnica | 18 | 4 | 3 | 11 | 29:45 | 15 |
12
|
NK Ivančna Gorica | 17 | 4 | 3 | 10 | 16:37 | 15 |
13
|
NK Mengo 28 Mengeš | 18 | 3 | 0 | 15 | 14:58 | 9 |
14
|
OŠ Olimpija Ljubljana | 20 | 2 | 2 | 16 | 11:64 | 8 |