NK Čazma - NK Slatina , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Čazma
1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Hajduk Hercegovac - NK Čazma | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | NK Čazma - NK Bilogora Kapela | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Brestovac Garešnički Brestovac - NK Čazma | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | NK Čazma - NK Bilo Velika Pisanica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Gordowa Veliki Grđevac - NK Čazma | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Lasta Gudovac - NK Čazma | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Kamen Sirač - NK Čazma | 2 - 1 | |
4. NL BJ-KC-VT | |||
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | NK Čazma - NK Ferdinandovac | 2 - 4 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | NK Borac Imbriovec - NK Čazma | 11 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-11 | NK Čazma - NK Bilogora 91 | 2 - 4 |
NK Čazma - NK Slatina
Croatia Amateur, 4. NL BJ-KC-VT, match NK Čazma - NK Slatina, starttijd 2024-03-30 14:30:00 internationale tijd.
NK Čazma en NK Slatina neemt deel aan het kampioenschap 4. NL BJ-KC-VT, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Slatina
3. NL - Sjever | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | NK Slatina - NK Nedelišće | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | NK Bilogora 91 - NK Slatina | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | NK Slatina - NK Garić Garešnica | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | NK Varteks Varaždin - NK Slatina | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | NK Slatina - NK Graničar Đurđevac | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | NK Podravina Ludbreg - NK Slatina | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | NK Slatina - NK Rudar Mursko Središće | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | NK Virovitica - NK Slatina | 1 - 1 | |
4. NL BJ-KC-VT | |||
Ronde 25 | |||
2024-05-25 | NK Slatina - NK Bilogora 91 | 1 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-18 | NK Mladost Molve - NK Slatina | 2 - 2 |
Klassement
4. NL BJ-KC-VT 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Tehničar 1974 | 26 | 20 | 3 | 3 | 82:25 | 63 |
2
|
NK Bilogora 91 | 26 | 16 | 2 | 8 | 67:34 | 50 |
3
|
NK Bratstvo Kunovec | 26 | 15 | 3 | 8 | 60:40 | 48 |
4
|
NK Slatina | 26 | 14 | 4 | 8 | 50:31 | 46 |
5
|
NK Garić Garešnica | 26 | 13 | 6 | 7 | 70:45 | 45 |
6
|
NK Ferdinandovac | 26 | 13 | 4 | 9 | 45:38 | 43 |
7
|
NK Sloga Zdenci | 26 | 12 | 4 | 10 | 49:56 | 40 |
8
|
NK Dinamo Predavac | 26 | 11 | 5 | 10 | 54:53 | 38 |
9
|
NK Mladost Kloštar Podravski | 26 | 11 | 2 | 13 | 46:51 | 35 |
10
|
NK Borac Imbriovec | 26 | 9 | 5 | 12 | 45:42 | 32 |
11
|
NK Podravac Virje | 26 | 8 | 7 | 11 | 36:48 | 31 |
12
|
NK Mladost Molve | 26 | 6 | 3 | 17 | 30:76 | 21 |
13
|
NK Graničar Legrad | 26 | 5 | 4 | 17 | 28:59 | 19 |
14
|
NK Čazma | 26 | 2 | 2 | 22 | 24:88 | 8 |