Spartak Kostroma - FC Volga Ulyanovsk (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Spartak Kostroma
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | Spartak Kostroma - Khimik Dzerzhinsk | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Spartak Kostroma | 0 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | FC Kaluga - Spartak Kostroma | 2 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | Spartak Kostroma - FC Tekstilshchik Ivanovo | 0 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | Torpedo Miass - Spartak Kostroma | 0 - 3 |
Serie 6
Algemeen
FC Volga Ulyanovsk Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 7
FC Volga Ulyanovsk Less than 4.5 cards 8 van 8
Spartak Kostroma Zeges 4
Spartak Kostroma Geen tegendoelpunten 3
Spartak Kostroma Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Spartak Kostroma Less than 4.5 cards 9 van 9
Spartak Kostroma - FC Volga Ulyanovsk
Rusland, 2. Liga, Division A, match Spartak Kostroma - FC Volga Ulyanovsk, starttijd 2024-03-30 11:30:00 internationale tijd.
Spartak Kostroma en FC Volga Ulyanovsk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Volga Ulyanovsk
Club Friendly Games | |||
2024-06-28 | SK Rotor - FC Volga Ulyanovsk | 2 - 0 | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | FC Volga Ulyanovsk - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | FC Tekstilshchik Ivanovo - FC Volga Ulyanovsk | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | FC Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | FC Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | 4 - 0 |
Klassement
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
FC Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Chertanovo Moscow | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
FK Salyut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |