Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Kujawy Markowice , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Wisła Dobrzyń nad Wisłą
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Piast Kołodziejowo - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Start Stawki | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | Sadownik Waganiec - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Wisła Dobrzyń nad Wisłą - KS Notecianka Pakość | 2 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 4 - 1 |
Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Kujawy Markowice
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, match Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Kujawy Markowice, starttijd 2024-03-30 11:00:00 internationale tijd.
Wisła Dobrzyń nad Wisłą en Kujawy Markowice neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Kujawy Markowice
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Kujawy Markowice - LTP Lubanie | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | Zdrój Ciechocinek - Kujawy Markowice | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | Kujawy Markowice - Cukrownik Tuczno | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawy Markowice | 2 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawy Markowice | 3 - 1 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |