CD Lugo B Polvorin - UD Somozas (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CD Lugo B Polvorin
Tercera Division, Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-12 | UD Paiosaco - CD Lugo B Polvorin | 1 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-05 | CD Lugo B Polvorin - UD Barbadas | 0 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-01 | CSD Arzua - CD Lugo B Polvorin | 1 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-27 | CD Lugo B Polvorin - RC Celta de Vigo C | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-20 | Rápido de Bouzas - CD Lugo B Polvorin | 1 - 2 |
Serie 7
Algemeen
CD Lugo B Polvorin Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 8
CD Lugo B Polvorin Less than 4.5 cards 9 van 9
UD Somozas Geen winst 6
UD Somozas Less than 4.5 cards 10 van 10
UD Somozas Geen nederlagen 4
UD Somozas Geen tegendoelpunten 3
UD Somozas Geen doelpunten gescoord 3
Persoonlijke ontmoetingen
CD Lugo B Polvorin + UD Somozas Less than 4.5 cards 9 van 9
CD Lugo B Polvorin Met tegendoelpunten 6
UD Somozas Eerste team dat scoort 4 van 5
CD Lugo B Polvorin - UD Somozas
Spanje Amateur, Tercera Division, Group 1, match CD Lugo B Polvorin - UD Somozas, starttijd 2024-03-31 10:00:00 internationale tijd.
CD Lugo B Polvorin en UD Somozas neemt deel aan het kampioenschap Tercera Division, Group 1, Spanje Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: UD Somozas
Tercera Division, Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-12 | UD Somozas - Pontevedra CF B | 4 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-05 | Bergantiños FC - UD Somozas | 0 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-01 | UD Somozas - Arosa SC | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-27 | SD Sarriana - UD Somozas | 3 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-21 | UD Somozas - Betanzos CF | 2 - 2 |
Klassement
Tercera Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bergantiños FC | 34 | 21 | 10 | 3 | 49:19 | 73 |
2
|
RC Celta de Vigo C | 34 | 15 | 16 | 3 | 48:30 | 61 |
3
|
Arosa SC | 34 | 15 | 13 | 6 | 39:23 | 58 |
4
|
Unión Deportiva Ourense | 34 | 15 | 10 | 9 | 47:34 | 55 |
5
|
SD Sarriana | 34 | 14 | 8 | 12 | 43:35 | 50 |
6
|
Atletico Arteixo | 34 | 11 | 14 | 9 | 46:39 | 47 |
7
|
UD Somozas | 34 | 12 | 9 | 13 | 43:39 | 45 |
8
|
CD Estradense | 34 | 11 | 12 | 11 | 31:32 | 45 |
9
|
UD Barbadas | 34 | 10 | 14 | 10 | 33:34 | 44 |
10
|
Viveiro CF | 34 | 12 | 8 | 14 | 39:42 | 44 |
11
|
Alondras CF | 34 | 10 | 14 | 10 | 37:36 | 44 |
12
|
Silva SD | 34 | 11 | 9 | 13 | 34:35 | 42 |
13
|
CD Lugo B Polvorin | 34 | 11 | 10 | 13 | 32:34 | 43 |
14
|
Betanzos CF | 34 | 10 | 13 | 11 | 35:31 | 43 |
15
|
Rápido de Bouzas | 34 | 11 | 9 | 14 | 38:40 | 42 |
16
|
UD Paiosaco | 34 | 10 | 11 | 13 | 30:42 | 41 |
17
|
Pontevedra CF B | 34 | 7 | 6 | 22 | 27:65 | 26 |
18
|
CSD Arzua | 34 | 4 | 6 | 24 | 24:66 | 18 |