NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Budućnost Rešetari , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Slavonac Slavonski Kobaš
3. ŽNL Brodsko-posavska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-28 | NK ASK Gornji Andrijevci - NK Slavonac Slavonski Kobaš | - | |
2024-09-28 | NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Vatrogasac Grižići | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-15 | NK Sloboda Gornji Bogićevci - NK Slavonac Slavonski Kobaš | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Slavija Staro Petrovo Selo | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | NK Graničar Magić Mala - NK Slavonac Slavonski Kobaš | - | |
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-26 | NK Mladost Brđani - NK Slavonac Slavonski Kobaš | 3 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Posavac Davor | 1 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-11 | NK Graničar Laze - NK Slavonac Slavonski Kobaš | 2 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Trenk Seoce | 1 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | NK Svjetlost Lužani - NK Slavonac Slavonski Kobaš | 3 - 4 |
NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Budućnost Rešetari
Croatia Amateur, 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, match NK Slavonac Slavonski Kobaš - NK Budućnost Rešetari, starttijd 2024-03-31 14:30:00 internationale tijd.
NK Slavonac Slavonski Kobaš en NK Budućnost Rešetari neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Brodsko-posavska - A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Budućnost Rešetari
2. ŽNL Brodsko-posavska - A | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | NK Budućnost Rešetari - NK Graničar Stupnički Kuti | - | |
Ronde 22 | |||
2024-05-26 | NK Soko 1970 Orubica - NK Budućnost Rešetari | 2 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | NK Budućnost Rešetari - NK Mladost Brđani | 2 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | NK Posavac Davor - NK Budućnost Rešetari | 2 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-05 | NK Budućnost Rešetari - NK Graničar Laze | 1 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-27 | NK Trenk Seoce - NK Budućnost Rešetari | 0 - 6 |
Klassement
2. ŽNL Brodsko-posavska - A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Sloga Vrpolje | 21 | 17 | 2 | 2 | 89:24 | 53 |
2
|
NK Posavina Velika Kopanica | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:16 | 49 |
3
|
NK Sloga Jaruge | 21 | 11 | 6 | 4 | 57:21 | 39 |
4
|
NK Perkovci Stari Perkovci | 21 | 12 | 3 | 6 | 65:33 | 39 |
5
|
NK Sapci | 21 | 10 | 3 | 8 | 36:32 | 33 |
6
|
NK Raketa Beravci | 21 | 8 | 6 | 7 | 45:35 | 30 |
7
|
NK Sava Svilaj | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:46 | 29 |
8
|
NK Dubrava Zadubravlje | 21 | 8 | 1 | 12 | 46:60 | 25 |
9
|
NK Omladinac Novi Grad | 21 | 8 | 7 | 6 | 46:48 | 25 |
10
|
NK Šokadija Sredanci | 21 | 4 | 2 | 15 | 33:78 | 14 |
11
|
NK Mladost Čajkovci | 21 | 2 | 2 | 17 | 34:76 | 8 |
12
|
NK Selna | 21 | 1 | 1 | 19 | 16:101 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Željezničar 1946 | 20 | 16 | 3 | 1 | 81:22 | 51 |
2
|
NK Posavac Ruščica | 19 | 13 | 4 | 2 | 68:20 | 43 |
3
|
NK Graničar Klakar | 19 | 13 | 3 | 3 | 70:15 | 42 |
4
|
NK Mladost Donja Bebrina | 19 | 12 | 1 | 6 | 65:31 | 37 |
5
|
NK Podvinje | 19 | 10 | 2 | 7 | 46:33 | 32 |
6
|
NK Slavonac Gornja Bebrina | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:24 | 29 |
7
|
NK Zdenac Brodski Zdenci | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:44 | 19 |
8
|
NK Dilj Klokočevik | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:42 | 17 |
9
|
NK Slaven Trnjani | 19 | 3 | 0 | 16 | 21:93 | 9 |
10
|
NK MV Croatia 1976 | 19 | 3 | 0 | 16 | 20:101 | 9 |
11
|
NK Tomica | 12 | 1 | 2 | 9 | 4:49 | 5 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Graničar Brodski Varoš | 21 | 18 | 1 | 2 | 98:16 | 55 |
2
|
NK Bonk Bebrina | 21 | 17 | 4 | 0 | 90:14 | 55 |
3
|
NK Graničar Stupnički Kuti | 21 | 14 | 4 | 3 | 59:30 | 46 |
4
|
NK Posavac Kaniža | 21 | 12 | 5 | 4 | 55:25 | 41 |
5
|
NK Mladost Jakačina Mala | 21 | 11 | 5 | 5 | 65:48 | 38 |
6
|
NK Mladost 1977 Banovci | 21 | 10 | 5 | 6 | 39:27 | 35 |
7
|
NK Vatrogasac Grižići | 21 | 8 | 2 | 11 | 56:58 | 26 |
8
|
NK Šokadija Šumeće | 21 | 7 | 4 | 10 | 36:43 | 25 |
9
|
NK Gaj Zbjeg | 21 | 6 | 2 | 13 | 46:86 | 20 |
10
|
NK Sloga Gromačnik | 21 | 3 | 1 | 17 | 30:100 | 10 |
11
|
NK Roma Kali Sara | 21 | 2 | 0 | 19 | 26:84 | 6 |
12
|
NK ASK Gornji Andrijevci | 21 | 1 | 1 | 19 | 21:90 | 4 |
2. ŽNL Brodsko-posavska - D 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Posavac Davor | 22 | 20 | 1 | 1 | 125:11 | 61 |
2
|
NK Mladost Brđani | 22 | 18 | 1 | 3 | 81:29 | 55 |
3
|
NK Slavonija Bodovaljci | 22 | 15 | 1 | 6 | 65:30 | 46 |
4
|
NK Budućnost Rešetari | 22 | 13 | 4 | 5 | 51:23 | 43 |
5
|
NK Soko 1970 Orubica | 22 | 13 | 2 | 7 | 68:40 | 41 |
6
|
NK Svjetlost Lužani | 22 | 10 | 2 | 10 | 50:61 | 32 |
7
|
NK Slavonac Slavonski Kobaš | 22 | 8 | 2 | 12 | 42:52 | 26 |
8
|
NK Trenk Seoce | 22 | 8 | 2 | 12 | 36:65 | 26 |
9
|
NK Graničar Laze | 22 | 6 | 5 | 11 | 47:57 | 23 |
10
|
NK Slavija Staro Petrovo Selo | 22 | 5 | 2 | 15 | 29:64 | 17 |
11
|
NK Sloboda Gornji Bogićevci | 22 | 3 | 1 | 18 | 26:93 | 10 |
12
|
NK Graničar Magić Mala | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:112 | 3 |