NK Sloga Konjščina - NK Lobor (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Sloga Konjščina
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-12 | NK Sloga Konjščina - NK Rudar Mihovljan | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Zagorec Veliko Trgovišće - NK Sloga Konjščina | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | NK Sloga Konjščina - NK Đalski Gubaševo | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Desinić - NK Sloga Konjščina | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | NK Sloga Konjščina - NK Mladost Belec | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | NK Sloga Konjščina - NK Lobor | 8 - 0 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | NK Sloga Konjščina - NK Rudar Dubrava Zabočka | 0 - 3 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Sloga Konjščina - NK Vatrogasac Brezova | 4 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-18 | NK Sloga Konjščina - NK Matija Gubec Gornja Stubica | 1 - 3 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-12 | NK Đalski Gubaševo - NK Sloga Konjščina | 1 - 2 |
NK Sloga Konjščina - NK Lobor
Croatia Amateur, 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, match NK Sloga Konjščina - NK Lobor, starttijd 2024-03-30 15:00:00 internationale tijd.
NK Sloga Konjščina en NK Lobor neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Lobor
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | NK Lobor - NK Zagorec Veliko Trgovišće | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Đalski Gubaševo - NK Lobor | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Lobor - NK Desinić | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Belec - NK Lobor | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Lobor - NK Mladost Marija Bistrica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Lobor - NK Vatrogasac Brezova | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | NK Sloga Konjščina - NK Lobor | 8 - 0 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Oštrc Zlatar - NK Lobor | 4 - 1 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Lobor - NK Toplice Krapinske Toplice | 3 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | NK Lobor - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 |
Klassement
2. ŽNL Krapinsko-zagorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 20 | 16 | 1 | 3 | 59:17 | 49 |
2
|
NK Vatrogasac Brezova | 20 | 11 | 5 | 4 | 72:35 | 38 |
3
|
NK Sloga Konjščina | 20 | 11 | 4 | 5 | 50:32 | 37 |
4
|
NK Mladost Belec | 20 | 10 | 4 | 6 | 51:29 | 34 |
5
|
NK Rudar Mihovljan | 20 | 9 | 5 | 6 | 52:38 | 32 |
6
|
NK Lobor | 20 | 8 | 5 | 7 | 45:40 | 29 |
7
|
NK Đalski Gubaševo | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:32 | 26 |
8
|
NK Desinić | 20 | 6 | 3 | 11 | 34:54 | 21 |
9
|
NK Toplice Krapinske Toplice | 20 | 5 | 4 | 11 | 22:47 | 19 |
10
|
NK Milengrad 2005 Budinščina | 20 | 4 | 2 | 14 | 32:83 | 14 |
11
|
NK Omladinac Dubrovčan | 20 | 1 | 6 | 13 | 25:66 | 9 |