ACS Academica Transilvania Târgu Mureș - CSO Sângeorgiu de Pădure (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
Liga 4 Mureș | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-07 | ACS Academica Transilvania Târgu Mureș - AS Câmpia Râciu | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | ACS Atletic Târgu Mureș - ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 2 - 4 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-24 | ACS Mureșul Luduș - ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 4 - 4 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-18 | ACS Academica Transilvania Târgu Mureș - ACS Sâncrai Nazna | 0 - 9 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-11 | Asa Targu Mures - ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 2 - 0 |
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș - CSO Sângeorgiu de Pădure
Romania Amateur, Liga 4 Mureș, match ACS Academica Transilvania Târgu Mureș - CSO Sângeorgiu de Pădure, starttijd 2024-04-06 08:00:32 internationale tijd.
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș en CSO Sângeorgiu de Pădure neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Mureș, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CSO Sângeorgiu de Pădure
Liga 4 Mureș | |||
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | AS Gaz Metan Daneș - CSO Sângeorgiu de Pădure | 3 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | CSO Sângeorgiu de Pădure - ACS Mureșul Rușii Munți | 3 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-29 | CSO Sângeorgiu de Pădure - ACS Sovata | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | ACS A&A Grup Târnăveni - CSO Sângeorgiu de Pădure | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-22 | CSO Sângeorgiu de Pădure - CSM Sighișoara | 5 - 0 |
Klassement
Liga 4 Elite Mureș - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Iernut | 16 | 14 | 0 | 2 | 96:17 | 42 |
2
|
ACS Mureșul Luduș | 16 | 13 | 1 | 2 | 60:20 | 40 |
3
|
ASF Pogăceaua | 16 | 9 | 2 | 5 | 68:28 | 29 |
4
|
AS Câmpia Râciu | 16 | 8 | 2 | 6 | 37:27 | 26 |
5
|
ACS A&A Grup Târnăveni | 16 | 7 | 4 | 5 | 32:26 | 25 |
6
|
AS Gaz Metan Daneș | 16 | 7 | 4 | 5 | 36:30 | 25 |
7
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 16 | 3 | 1 | 12 | 27:86 | 10 |
8
|
AS Chimica Târnăveni | 16 | 2 | 1 | 13 | 17:82 | 7 |
9
|
CSM Sighișoara | 16 | 1 | 1 | 14 | 18:75 | 4 |
Liga 4 Elite Mureș - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Asa Targu Mures | 16 | 13 | 1 | 2 | 66:18 | 40 |
2
|
ACS Atletic Târgu Mureș | 16 | 11 | 2 | 3 | 53:25 | 35 |
3
|
ACS Sâncrai Nazna | 16 | 11 | 1 | 4 | 56:24 | 34 |
4
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 16 | 10 | 2 | 4 | 50:29 | 32 |
5
|
ACS Mureșul Rușii Munți | 16 | 7 | 0 | 9 | 41:59 | 21 |
6
|
ACS Sovata | 16 | 4 | 3 | 9 | 32:50 | 15 |
7
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | 16 | 4 | 2 | 10 | 28:44 | 14 |
8
|
ACS Viitorul Aluniș | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:44 | 13 |
9
|
ACS Miercurea Nirajului | 16 | 1 | 2 | 13 | 13:64 | 5 |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Iernut | 7 | 6 | 0 | 1 | 32:13 | 21 |
2
|
ACS Sâncrai Nazna | 7 | 6 | 0 | 1 | 20:7 | 19 |
3
|
ASF Pogăceaua | 7 | 5 | 1 | 1 | 28:15 | 17 |
4
|
Asa Targu Mures | 7 | 4 | 0 | 3 | 22:13 | 15 |
5
|
ACS Mureșul Luduș | 7 | 2 | 1 | 4 | 16:18 | 9 |
6
|
AS Câmpia Râciu | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:24 | 6 |
7
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | 7 | 1 | 2 | 4 | 12:25 | 5 |
8
|
ACS Atletic Târgu Mureș | 7 | 0 | 0 | 7 | 7:33 | 2 |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS A&A Grup Târnăveni | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 23 |
2
|
ACS Mureșul Rușii Munți | 9 | 6 | 1 | 2 | 43:12 | 23 |
3
|
ACS Miercurea Nirajului | 9 | 7 | 0 | 2 | 25:13 | 21 |
4
|
ACS Sovata | 9 | 5 | 0 | 4 | 31:20 | 18 |
5
|
AS Gaz Metan Daneș | 9 | 4 | 1 | 4 | 19:18 | 16 |
6
|
ACS Viitorul Aluniș | 9 | 5 | 0 | 4 | 22:17 | 16 |
7
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | 9 | 4 | 1 | 4 | 22:14 | 15 |
8
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:31 | 11 |
9
|
CSM Sighișoara | 9 | 3 | 0 | 6 | 12:27 | 9 |
10
|
AS Chimica Târnăveni | 9 | 0 | 0 | 9 | 6:53 | 1 |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASF Pogăceaua | ||||||
|
AS Câmpia Râciu | ||||||
|
CS Iernut | ||||||
|
ACS Mureșul Luduș | ||||||
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | ||||||
|
ACS Sâncrai Nazna | ||||||
|
ACS Atletic Târgu Mureș | ||||||
|
Asa Targu Mures |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Gaz Metan Daneș | ||||||
|
CSM Sighișoara | ||||||
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | ||||||
|
AS Chimica Târnăveni | ||||||
|
ACS A&A Grup Târnăveni | ||||||
|
ACS Viitorul Aluniș | ||||||
|
ACS Miercurea Nirajului | ||||||
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | ||||||
|
ACS Mureșul Rușii Munți | ||||||
|
ACS Sovata |
Liga 4 Elite Mureș - Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASF Pogăceaua | ||||||
|
AS Câmpia Râciu | ||||||
|
CS Iernut | ||||||
|
ACS Mureșul Luduș | ||||||
|
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș | ||||||
|
ACS Sâncrai Nazna | ||||||
|
ACS Atletic Târgu Mureș | ||||||
|
Asa Targu Mures |
Liga 4 Elite Mureș - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Gaz Metan Daneș | ||||||
|
CSM Sighișoara | ||||||
|
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor | ||||||
|
AS Chimica Târnăveni | ||||||
|
ACS A&A Grup Târnăveni | ||||||
|
ACS Viitorul Aluniș | ||||||
|
ACS Miercurea Nirajului | ||||||
|
CSO Sângeorgiu de Pădure | ||||||
|
ACS Mureșul Rușii Munți | ||||||
|
ACS Sovata |