FK Budućnost Srpska Crnja - FK Radnički Kovin (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Budućnost Srpska Crnja
Vojvođanska Liga "Istok" | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FK Sloboda Novi Kozarci - FK Budućnost Srpska Crnja | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FK Budućnost Srpska Crnja - FK Dolovo | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FK Jedinstvo Vlajkovac - FK Budućnost Srpska Crnja | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | FK Budućnost Srpska Crnja - FK Rusanda Melenci | 5 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | FK Vojvodina 1928 Perlez - FK Budućnost Srpska Crnja | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-18 | FK Budućnost Srpska Crnja - FK Polet Idvor | 1 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | FK Mladost Omoljica - FK Budućnost Srpska Crnja | 0 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | FK Budućnost Srpska Crnja - FK Kozara Banatsko Veliko Selo | 4 - 3 |
FK Budućnost Srpska Crnja - FK Radnički Kovin
Serbia Amateur, Vojvođanska Liga "Istok", match FK Budućnost Srpska Crnja - FK Radnički Kovin, starttijd 2024-04-06 14:00:32 internationale tijd.
FK Budućnost Srpska Crnja en FK Radnički Kovin neemt deel aan het kampioenschap Vojvođanska Liga "Istok", Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Radnički Kovin
PFL Pančevo | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FK Radnički Kovin - FK Dolina Padina | - | |
Vojvođanska Liga "Istok" | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | FK Radnički Kovin - FK Crvena Zvezda Rusko Selo | 3 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | FK Jedinstvo Banatsko Karađorđevo - FK Radnički Kovin | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-18 | FK Radnički Kovin - FK BAK Bela Crkva | 3 - 5 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | FK Rusanda Melenci - FK Radnički Kovin | 3 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | FK Radnički Kovin - FK Vojvodina 1928 Perlez | 0 - 6 |
Klassement
Vojvođanska Liga "Istok" 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Vojvodina 1928 Perlez | 30 | 24 | 2 | 4 | 71:16 | 74 |
2
|
FK Mladost Omoljica | 30 | 21 | 5 | 4 | 72:23 | 68 |
3
|
FK Budućnost Srpska Crnja | 30 | 19 | 4 | 7 | 59:33 | 61 |
4
|
FK Jedinstvo Vlajkovac | 30 | 17 | 5 | 8 | 65:44 | 56 |
5
|
OFK Begej Žitište | 30 | 13 | 5 | 12 | 47:42 | 44 |
6
|
FK Borac Starčevo | 30 | 13 | 4 | 13 | 53:54 | 43 |
7
|
FK Polet Idvor | 30 | 12 | 6 | 12 | 51:49 | 42 |
8
|
FK Kozara Banatsko Veliko Selo | 30 | 12 | 6 | 12 | 60:48 | 42 |
9
|
FK Sloboda Novi Kozarci | 30 | 11 | 7 | 12 | 46:44 | 40 |
10
|
FK Rusanda Melenci | 30 | 10 | 8 | 12 | 46:43 | 38 |
11
|
FK Crvena Zvezda Rusko Selo | 30 | 9 | 8 | 13 | 45:47 | 35 |
12
|
FK Jedinstvo Banatsko Karađorđevo | 30 | 9 | 7 | 14 | 44:65 | 34 |
13
|
OFK Proleter Banatski Karlovac | 30 | 9 | 6 | 15 | 45:69 | 33 |
14
|
FK BAK Bela Crkva | 30 | 9 | 5 | 16 | 46:62 | 32 |
15
|
FK Radnički Kovin | 30 | 4 | 7 | 19 | 39:80 | 19 |
16
|
FK ŽAK Kikinda | 30 | 5 | 1 | 24 | 28:98 | 16 |