Iskra Banie - Rurzyca Nawodna , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Iskra Banie
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-11 | Iskra Banie - Odra Chojna | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Stal Szczecin - Iskra Banie | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-27 | Iskra Banie - Energetyk Gryfino | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Arkonia Szczecin - Iskra Banie | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-13 | Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | OKS Hutnik Szczecin - Iskra Banie | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | UKS Kłos Kamienny Jaz - Iskra Banie | 0 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Iskra Banie - Morzycko Moryń | 2 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Energetyk Gryfino - Iskra Banie | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Iskra Banie - Arkonia Szczecin | 3 - 1 |
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, match Iskra Banie - Rurzyca Nawodna, starttijd 2024-04-06 15:00:00 internationale tijd.
Iskra Banie en Rurzyca Nawodna neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rurzyca Nawodna
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-11 | UKS Kłos Kamienny Jaz - Rurzyca Nawodna | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-04 | Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-29 | KP Przecław - Rurzyca Nawodna | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-20 | Rurzyca Nawodna - GKS Kołbacz | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-13 | Sokół Pyrzyce - Rurzyca Nawodna | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | KS Wołczkowo-Bezrzecze - Rurzyca Nawodna | 1 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Rurzyca Nawodna - KS Świt II Szczecin | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Rurzyca Nawodna - Ehrle Dobra | 10 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna | 1 - 1 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Kamień Pomorski | 30 | 23 | 5 | 2 | 111:15 | 74 |
2
|
Sparta Gryfice | 28 | 23 | 4 | 1 | 122:18 | 73 |
3
|
Rega Trzebiatów | 28 | 21 | 3 | 4 | 90:31 | 66 |
4
|
Vineta II Wolin | 30 | 18 | 4 | 8 | 80:41 | 58 |
5
|
Orzeł Łożnica | 28 | 15 | 7 | 6 | 64:39 | 52 |
6
|
Jantar Dziwnów | 30 | 12 | 5 | 13 | 62:69 | 41 |
7
|
Światowid 63 Łobez | 30 | 12 | 4 | 14 | 47:70 | 40 |
8
|
Prawobrzeże Świnoujście | 30 | 10 | 9 | 11 | 51:57 | 39 |
9
|
Masovia Maszewo | 30 | 10 | 5 | 15 | 51:58 | 35 |
10
|
OKS Center MD Goleniów | 30 | 10 | 4 | 16 | 38:70 | 34 |
11
|
Piast Chociwel | 30 | 10 | 3 | 17 | 44:66 | 33 |
12
|
Polonia Płoty | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:84 | 33 |
13
|
Dąbrovia Stara Dąbrowa | 30 | 8 | 8 | 14 | 50:91 | 32 |
14
|
Orzeł Grzędzice | 30 | 9 | 3 | 18 | 48:78 | 30 |
15
|
Sarmata Dobra | 30 | 6 | 2 | 22 | 44:101 | 20 |
16
|
Iskra Golczewo | 30 | 3 | 5 | 22 | 27:96 | 14 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dąb Dębno | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:44 | 68 |
2
|
Energetyk Gryfino | 30 | 17 | 4 | 9 | 71:47 | 55 |
3
|
Osadnik Myślibórz | 30 | 17 | 2 | 11 | 75:48 | 53 |
4
|
KP Przecław | 29 | 16 | 4 | 9 | 87:60 | 52 |
5
|
GKS Kołbacz | 30 | 14 | 9 | 7 | 63:40 | 51 |
6
|
Jeziorak Szczecin | 30 | 14 | 6 | 10 | 81:70 | 48 |
7
|
Arkonia Szczecin | 30 | 15 | 3 | 12 | 83:71 | 48 |
8
|
Mierzynianka Mierzyn | 29 | 14 | 4 | 11 | 73:62 | 46 |
9
|
Iskra Banie | 30 | 13 | 7 | 10 | 82:65 | 46 |
10
|
Rurzyca Nawodna | 30 | 12 | 7 | 11 | 68:68 | 43 |
11
|
Stal Szczecin | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:54 | 43 |
12
|
KS Myśla Dargomyśl | 29 | 9 | 6 | 14 | 50:93 | 33 |
13
|
OKS Hutnik Szczecin | 30 | 8 | 9 | 13 | 40:49 | 33 |
14
|
Kasta Szczecin-Majowe | 30 | 6 | 6 | 18 | 39:74 | 24 |
15
|
Morzycko Moryń | 30 | 6 | 4 | 20 | 41:77 | 22 |
16
|
Ehrle Dobra | 27 | 1 | 2 | 24 | 18:104 | 5 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 4 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gavia Choszczno | 30 | 24 | 3 | 3 | 146:25 | 75 |
2
|
Ina Ińsko | 30 | 24 | 2 | 4 | 99:30 | 74 |
3
|
Pogoń Barlinek | 30 | 24 | 1 | 5 | 112:27 | 73 |
4
|
Olimp Złocieniec | 30 | 17 | 4 | 9 | 59:49 | 55 |
5
|
Zorza Dobrzany | 30 | 17 | 3 | 10 | 87:61 | 54 |
6
|
Kłos Pełczyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:50 | 50 |
7
|
Sokół Pyrzyce | 30 | 15 | 3 | 12 | 56:46 | 48 |
8
|
KS Pogoń Połczyn Zdrój | 30 | 14 | 5 | 11 | 66:59 | 47 |
9
|
MKS Remor Recz | 30 | 13 | 6 | 11 | 58:49 | 45 |
10
|
Calisia Kalisz Pomorski | 30 | 12 | 6 | 12 | 65:60 | 42 |
11
|
Lech Czaplinek | 30 | 10 | 6 | 14 | 45:59 | 36 |
12
|
Santos Kłębowiec | 30 | 8 | 1 | 21 | 48:106 | 25 |
13
|
Drawa Drawsko Pomorskie | 30 | 7 | 3 | 20 | 49:78 | 24 |
14
|
Korona Człopa | 30 | 5 | 3 | 22 | 33:113 | 18 |
15
|
Orzeł Bierzwnik | 30 | 4 | 5 | 21 | 41:90 | 17 |
16
|
Sokół Suliszewo | 30 | 2 | 2 | 26 | 33:163 | 8 |