Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Masovia Maszewo
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Prawobrzeże Świnoujście - Masovia Maszewo | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-20 | Orzeł Grzędzice - Masovia Maszewo | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Masovia Maszewo - Rega Trzebiatów | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo | 0 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Masovia Maszewo - Iskra Golczewo | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Polonia Płoty - Masovia Maszewo | 4 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-30 | Masovia Maszewo - Sparta Gryfice | 0 - 0 |
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, match Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów, starttijd 2024-04-06 14:00:00 internationale tijd.
Masovia Maszewo en Jantar Dziwnów neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Jantar Dziwnów
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Jantar Dziwnów - Dąbrovia Stara Dąbrowa | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | Mewa Resko - Jantar Dziwnów | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Jeziorak Szczecin - Jantar Dziwnów | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Jantar Dziwnów - Polonia Płoty | 0 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice | 4 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-30 | Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica | 0 - 0 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Kamień Pomorski | 30 | 23 | 5 | 2 | 111:15 | 74 |
2
|
Sparta Gryfice | 28 | 23 | 4 | 1 | 122:18 | 73 |
3
|
Rega Trzebiatów | 28 | 21 | 3 | 4 | 90:31 | 66 |
4
|
Vineta II Wolin | 30 | 18 | 4 | 8 | 80:41 | 58 |
5
|
Orzeł Łożnica | 28 | 15 | 7 | 6 | 64:39 | 52 |
6
|
Jantar Dziwnów | 30 | 12 | 5 | 13 | 62:69 | 41 |
7
|
Światowid 63 Łobez | 30 | 12 | 4 | 14 | 47:70 | 40 |
8
|
Prawobrzeże Świnoujście | 30 | 10 | 9 | 11 | 51:57 | 39 |
9
|
Masovia Maszewo | 30 | 10 | 5 | 15 | 51:58 | 35 |
10
|
OKS Center MD Goleniów | 30 | 10 | 4 | 16 | 38:70 | 34 |
11
|
Piast Chociwel | 30 | 10 | 3 | 17 | 44:66 | 33 |
12
|
Polonia Płoty | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:84 | 33 |
13
|
Dąbrovia Stara Dąbrowa | 30 | 8 | 8 | 14 | 50:91 | 32 |
14
|
Orzeł Grzędzice | 30 | 9 | 3 | 18 | 48:78 | 30 |
15
|
Sarmata Dobra | 30 | 6 | 2 | 22 | 44:101 | 20 |
16
|
Iskra Golczewo | 30 | 3 | 5 | 22 | 27:96 | 14 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dąb Dębno | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:44 | 68 |
2
|
Energetyk Gryfino | 30 | 17 | 4 | 9 | 71:47 | 55 |
3
|
Osadnik Myślibórz | 30 | 17 | 2 | 11 | 75:48 | 53 |
4
|
KP Przecław | 29 | 16 | 4 | 9 | 87:60 | 52 |
5
|
GKS Kołbacz | 30 | 14 | 9 | 7 | 63:40 | 51 |
6
|
Jeziorak Szczecin | 30 | 14 | 6 | 10 | 81:70 | 48 |
7
|
Arkonia Szczecin | 30 | 15 | 3 | 12 | 83:71 | 48 |
8
|
Mierzynianka Mierzyn | 29 | 14 | 4 | 11 | 73:62 | 46 |
9
|
Iskra Banie | 30 | 13 | 7 | 10 | 82:65 | 46 |
10
|
Rurzyca Nawodna | 30 | 12 | 7 | 11 | 68:68 | 43 |
11
|
Stal Szczecin | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:54 | 43 |
12
|
KS Myśla Dargomyśl | 29 | 9 | 6 | 14 | 50:93 | 33 |
13
|
OKS Hutnik Szczecin | 30 | 8 | 9 | 13 | 40:49 | 33 |
14
|
Kasta Szczecin-Majowe | 30 | 6 | 6 | 18 | 39:74 | 24 |
15
|
Morzycko Moryń | 30 | 6 | 4 | 20 | 41:77 | 22 |
16
|
Ehrle Dobra | 27 | 1 | 2 | 24 | 18:104 | 5 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 4 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gavia Choszczno | 30 | 24 | 3 | 3 | 146:25 | 75 |
2
|
Ina Ińsko | 30 | 24 | 2 | 4 | 99:30 | 74 |
3
|
Pogoń Barlinek | 30 | 24 | 1 | 5 | 112:27 | 73 |
4
|
Olimp Złocieniec | 30 | 17 | 4 | 9 | 59:49 | 55 |
5
|
Zorza Dobrzany | 30 | 17 | 3 | 10 | 87:61 | 54 |
6
|
Kłos Pełczyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:50 | 50 |
7
|
Sokół Pyrzyce | 30 | 15 | 3 | 12 | 56:46 | 48 |
8
|
KS Pogoń Połczyn Zdrój | 30 | 14 | 5 | 11 | 66:59 | 47 |
9
|
MKS Remor Recz | 30 | 13 | 6 | 11 | 58:49 | 45 |
10
|
Calisia Kalisz Pomorski | 30 | 12 | 6 | 12 | 65:60 | 42 |
11
|
Lech Czaplinek | 30 | 10 | 6 | 14 | 45:59 | 36 |
12
|
Santos Kłębowiec | 30 | 8 | 1 | 21 | 48:106 | 25 |
13
|
Drawa Drawsko Pomorskie | 30 | 7 | 3 | 20 | 49:78 | 24 |
14
|
Korona Człopa | 30 | 5 | 3 | 22 | 33:113 | 18 |
15
|
Orzeł Bierzwnik | 30 | 4 | 5 | 21 | 41:90 | 17 |
16
|
Sokół Suliszewo | 30 | 2 | 2 | 26 | 33:163 | 8 |