Siarka Tarnobrzeg - Chelmianka Chelm (5-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Siarka Tarnobrzeg
III Liga, Group 4 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-07 | Siarka Tarnobrzeg - Swidniczanka Swidnik | 2 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg | 0 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-26 | Siarka Tarnobrzeg - Wieczysta Kraków | 6 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | KS Wisloka Debica - Siarka Tarnobrzeg | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | Siarka Tarnobrzeg - ZKS Unia Tarnow | 3 - 0 |
Serie 10
Algemeen
Siarka Tarnobrzeg + Chelmianka Chelm Less than 4.5 cards 9 van 9
Chelmianka Chelm Met tegendoelpunten 3
Chelmianka Chelm Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Siarka Tarnobrzeg Geen nederlagen 8
Persoonlijke ontmoetingen
Siarka Tarnobrzeg + Chelmianka Chelm Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Siarka Tarnobrzeg + Chelmianka Chelm Less than 4.5 cards 6 van 6
Chelmianka Chelm Zeges 5
Chelmianka Chelm Geen tegendoelpunten 4
Chelmianka Chelm Eerste team dat scoort 4 van 5
Siarka Tarnobrzeg Met tegendoelpunten 6
Siarka Tarnobrzeg - Chelmianka Chelm
Polen, III Liga, Group 4, match Siarka Tarnobrzeg - Chelmianka Chelm, starttijd 2024-04-06 14:00:00 internationale tijd.
Siarka Tarnobrzeg en Chelmianka Chelm neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 4, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Chelmianka Chelm
III Liga, Group 4 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | Chelmianka Chelm - Orlęta Radzyń Podlaski | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | MKS Podlasie Biala Podlaska - Chelmianka Chelm | 3 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-25 | Chelmianka Chelm - KS Wiązownica | 2 - 5 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-19 | Avia Świdnik - Chelmianka Chelm | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | Sokół Sieniawa - Chelmianka Chelm | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Chelmianka Chelm - Garbarnia Kraków | 0 - 1 |
Klassement
III Liga, Group 4 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wieczysta Kraków | 34 | 25 | 3 | 6 | 99:35 | 78 |
2
|
Siarka Tarnobrzeg | 34 | 21 | 7 | 6 | 70:30 | 70 |
3
|
Star Starachowice | 34 | 20 | 6 | 8 | 52:27 | 66 |
4
|
Avia Świdnik | 33 | 17 | 6 | 10 | 60:40 | 57 |
5
|
LKS Wiślanie Jaśkowice | 33 | 15 | 6 | 12 | 53:39 | 51 |
6
|
MKS Podlasie Biala Podlaska | 33 | 14 | 9 | 10 | 46:35 | 51 |
7
|
Chelmianka Chelm | 33 | 15 | 5 | 13 | 59:56 | 50 |
8
|
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 33 | 14 | 6 | 13 | 46:42 | 48 |
9
|
MKS Czarni Polaniec | 33 | 12 | 9 | 12 | 57:54 | 45 |
10
|
Garbarnia Kraków | 33 | 12 | 9 | 12 | 49:56 | 45 |
11
|
Swidniczanka Swidnik | 34 | 11 | 11 | 12 | 43:47 | 44 |
12
|
KS Wisloka Debica | 33 | 11 | 9 | 13 | 40:53 | 42 |
13
|
KS Wiązownica | 33 | 11 | 8 | 15 | 53:72 | 40 |
14
|
Podhale Nowy Targ | 33 | 9 | 12 | 12 | 38:39 | 39 |
15
|
ZKS Unia Tarnow | 33 | 10 | 6 | 17 | 50:63 | 36 |
16
|
KKS Karpaty Krosno | 33 | 6 | 9 | 20 | 26:66 | 25 |
17
|
Orlęta Radzyń Podlaski | 33 | 5 | 8 | 20 | 30:59 | 23 |
18
|
Sokół Sieniawa | 33 | 7 | 2 | 24 | 37:95 | 23 |