CS Flacara Calinesti - ACS Viitorul Saceni , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Flacara Calinesti
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | AS Vulturii Mereni - CS Flacara Calinesti | 5 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | CS Flacara Calinesti - CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | CS Flacara Calinesti - AS Tineretul Ciolănești 2020 | 5 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | AS Tineretul Silistea - CS Flacara Calinesti | 1 - 5 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | CS Flacara Calinesti - AS Rapid Urluiu | 4 - 3 |
CS Flacara Calinesti - ACS Viitorul Saceni
Romania Amateur, Liga 5 Teleorman, match CS Flacara Calinesti - ACS Viitorul Saceni, starttijd 2024-04-07 09:30:00 internationale tijd.
CS Flacara Calinesti en ACS Viitorul Saceni neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Teleorman, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Viitorul Saceni
Liga 5 Teleorman | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-02 | ACS Atletic Orbeasca - ACS Viitorul Saceni | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | ACS Viitorul Saceni - CS Sporting Roșiori II | 5 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | ACS Tineretul Suhaia - ACS Viitorul Saceni | 7 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | ACS Viitorul Saceni - ACS Flacara Lita | 10 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | ACS Vointa Dunarea Pietrosani - ACS Viitorul Saceni | 0 - 8 |
Klassement
Liga 5 Teleorman 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Tineretul Suhaia | 28 | 19 | 2 | 7 | 98:47 | 59 |
2
|
CS Steaua Rosie Bujoru 2021 | 28 | 18 | 2 | 8 | 87:41 | 56 |
3
|
ACSC Putineiu | 28 | 17 | 5 | 6 | 77:41 | 56 |
4
|
AS Vulturii Mereni | 28 | 17 | 4 | 7 | 62:33 | 55 |
5
|
AS Inter Purani | 27 | 16 | 4 | 7 | 62:35 | 52 |
6
|
ACS Viitorul Saceni | 28 | 15 | 3 | 10 | 85:53 | 48 |
7
|
AS Tineretul Ciolănești 2020 | 28 | 14 | 3 | 11 | 92:71 | 45 |
8
|
CS Sporting Roșiori II | 28 | 13 | 4 | 11 | 51:56 | 43 |
9
|
CS Flacara Calinesti | 28 | 13 | 2 | 13 | 102:78 | 41 |
10
|
AS Tineretul Silistea | 27 | 12 | 2 | 13 | 66:60 | 38 |
11
|
ACS Flacara Lita | 28 | 10 | 3 | 15 | 53:84 | 33 |
12
|
ACS Atletic Orbeasca | 28 | 9 | 6 | 13 | 57:66 | 33 |
13
|
AS Rapid Urluiu | 28 | 8 | 3 | 17 | 38:80 | 27 |
14
|
AS Spicul Balaci | 28 | 4 | 3 | 21 | 38:108 | 15 |
15
|
ACS Vointa Dunarea Pietrosani | 28 | 1 | 0 | 27 | 24:139 | 3 |